הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגיטלית

הדפסה דיגיטלית – איכותית ומהירה!

הדפסה דיגיטלית – בהשוואה להדפסה המסורתית המיושנת, הפכה ההדפסה הדיגיטלית בעידן המודרני לכלי שמשמש לשיווק ופרסום עבור עסקים במהירות בקלות ובנוחות. הדפסה דיגיטלית מאפשרת קלות בהדפסת תמונות ואלמנטים גרפיים כמעט על גבי כל חומר תוך כדי ביצוע תהליך מהיר ומדוייק ככל האפשר. את התוכן של הדפסה דיגיטלית ניתן להדפיס ישירות מתוך קובץ דיגיטלי נתון באמצעות שימוש במדפסות מסוגים שונים כגון מדפסות לייזר, מדפסות הזרקת דיו וכיוצא בזה.

לחלק מהמוצרים לעסקים תידרש הדפסה תוך שימוש במדפסת דיגיטלית בעלת פורמט רחב שמתאימה יותר להדפסת שלטי פרסום שצריכים לעמוד בתנאי סביבה חיצוניים. אופן ההדפסה יכול להתבצע ישירות מקובץ המקור שלו שצולם על ידי מזמין העבודה או על ידי מישהו מטעמו, ושהוא יכול להתקבל אם מתוך מצלמות דיגיטליות או ממחשבים. ההדפסה הדיגיטלית מפגינה שימוש בטכנולוגיות הדפסה מתקדמות אשר מאפשרות להגיע לאספקה של מוצר מודפס ברמות גבוהות ומדויקות.

סוגי מוצרים בהדפסה דיגיטלית

ניתן להדפיס כמעט על כל סוג של חומר או מוצר. חבילת מוצרי דפוס לעסק- הדפסות דיגיטליות של מוצרי נייר עם לוגו שנדרשים לבעלי עסקים בניהול העסק, כגון לוחות שנה, הדפסת ספרים, פליירים, הדפסת קטלוגים, פנקסי הזמנות קבלות וחשבוניות, מגנטים, כרטיסי ביקור, מדבקות, שקיות לאריזת מוצרים מנייר או מניילון, שלטי חוצות, ועוד.

הדפסה על חומרים שונים- הדפסה דיגיטלית על מוצרי בד כגון כותנה טריקו או משי כמו הדפסת סמל בית ספר על גבי חולצות או מדים של בית ספר, בנוסף הדפסת אלבומים דיגיטליים בשילוב עיצובים גרפיים מרהיבים, הדפסת תמונות על קנבס קלף או נייר וכדומה, הדפסה על קאפה, יריעות ברזנט או ויניל שעמידות בחשיפה למים, וכמו כן בנוסף הדפסה על גבי חומרים יותר קשיחים כמו פלסטיק אלומיניום או זכוכית שעליהם מדפיסים את המסרים הרצויים, כגון אביזרים שלטים או משטחים אחרים שבדרך כלל משמשים לשם הצגה או פרסום עסקים כטפטים למכוניות מסחריות או שמשיות או צלונים שמותקנים בכניסה לחנות.

הזמנת הדפסה דיגיטלית

תהליך ההזמנה של הדפסה דיגיטלית לכל סוגי המוצרים השונים הוא מאוד קל ומורכב בסך הכל משלשה שלבים:

1. הבאת קובץ המקור לבית הדפוס על גבי דיסק און קי
2. הגדרת סוג החומר שעליו תרצו להדפיס את המוצר וגודלו
3. מספר העותקים המודפסים שתרצו לקבל

משך הזמן שאורך תהליך ההדפסה הוא מאוד קצר ויכול לארוך מספר שעות, כך שבתום 1-2 ימי עסקים ממועד מסירת המוצר להדפסה אתם כבר יכולים קבל את המוצר המוגמר שבקשתם במראה מרהיב ומדויק שיתרום לצורכי העסק שלכם.


אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר טלפוני לכל שאלה או בירור בנושא של הדפסה דיגיטלית לעסק, ואנו נשמח לספק לכם הסבר והנחיות לגבי התהליך והשלמתו אצלנו בהצלחה.

Save

Save

  לקבלת הצעת מחיר