כשאתם מעוניינים להדפיס באיכות גבוהה, בין אם זה ליצירת עלוני מידע, חוברות הסבר על העסק או הדפסת תמונות, אתם צריכים לוודא כי יש ברשותכם את הכלים המתאימים לביצוע המשימה. אתם גם צריכים לחשב את עלות המשימה מראש שכן לפעמים הדפסה בעזרת בית דפוס תהיה משמעותית זולה יותר מהדפסה ביתית.

כשאתם משתמשים במדפסת ביתית להדפסת מטלות יומיות כמו שיעורי בית, עבודות לאוניברסיטה או אפילו מאמרים לקריאה, אין צורך בנייר מיוחד וכל A4 פשוט יבצע את העבודה כמו שצריך. אבל כשאנחנו מגיעים לצרכי ההדפסה של העסק, השיקולים הם אחרים. אתם רוצים לוודא שכל החומר הקשור לעסק יראה מכובד ואיכותי בלי מריחות דיו או כתמים.

איך בוחרים נייר הדפסה מתאים?

לפי הצורך. נייר המיועד להדפסת תמונות ישמש להדפסת תמונות. נייר עבה ואיכותי ישמש להדפסת קבלות. אתם יכולים להדפיס חוברות, קטלוגים או פליירים על מגוון רחב של סוגי נייר. כמו כן, לכל סוג נייר יש דירוג הכתוב על האריזה באנגלית:

DESKTOP GRADE – מתאים לשימוש ביתי ואישי.

OFFSET GRADE – נייר כבד יותר המיועד למגוון שימושים משרדיים ונהדר גם להדפסת עלוני מידע וקטלוגים.

ככל שהנייר איכותי יותר כך יהיה ניתן להדפיס עליו מבלי שהדיו ימרח.

אם אתה מעוניין להדפיס משני הצדדים של החוברת רצוי מאוד לבחור בנייר עבה אשר לא ניתן לראות מצד אחד את הכתוב בצד השני. זה חשוב על מנת לשדר איכותיות ויוקרה ולא חובבנות. כל פרסום עיסקי מודפס משמש ככרטיס הביקור של העסק שלך. קח אותו ברצינות.

עטיפה: אם אתה רוצה להדפיס חוברת שתיראה כמו מגזין, העטיפה צריכה להיות מחומר אחר. הנורמה היא לבחור נייר נעים וחלק למגע עם תכונת בוהק כמו שמקובל במגזינים. מגזינים אשר עטיפתם מיוצרת מאותו חומר כמו הדפים, נראים זולים.

כרטיסי ביקור: להדפסת כרטיסי ביקור כדאי להשתמש בנייר מחוספס יותר שאינו מתקפל בקלות.

טיפ אחרון וחשוב מאוד: באם הטיפים למעלה נראים לכם מסובכים מדי לביצוע, יתכן והאופציה הטובה עבורכם היא פנייה לבית דפוס שם תוכלו לקבל מוצרים מוגמרים שלא יצריכו מכם לימוד והשקעה רבים שאותם תוכלו להפנות לעסק.

  לקבלת הצעת מחיר