אם יש לכם עסק, סביר להניח שיש לכם גם מדפסת. בחברות מסוימות יש אפילו יותר ממדפסת אחת, בתלות במספר העובדים בחברה ובשימוש שנעשה בתוצרי נייר מודפסים, כגון טבלאות נתונים, חוברות או חשבוניות המודפסות במקום העבודה.

עם זאת, יש מקרים שבהם המדפסת המשרדית פשוט לא מספיקה כדי להתמודד בהצלחה עם צרכי ההדפסות שלכם. בין אם יש לכם מדפסת ביתית, מדפסת הזרקת דיו, מדפסת לייזר או מדפסת משולבת, יתכן שתיתקלו מעת לעת בפרוייקטים שיחייבו אתכם למצוא פתרון אחר.

הפתרון הזה הוא בית דפוס, ובו תוכלו לבצע מגוון רחב של עבודות דפוס גדולות שפחות מתאימות לביצוע במשרד.

יש דברים שפשוט אי אפשר להדפיס במשרד

לא כל מדפסת בנויה מבחינה טכנית באופן שמתאים להדפסת כל דבר, ולעומת זאת בתי דפוס בדרך כלל מצוידים במכשור מתקדם שמאפשר כל פרויקט הדפסה שאפשר לדמיין. כך למשל אם תרצו להצטייד בפולדרים מעוצבים לשימושם של אנשי המכירות או נציגי השירות שלכם, כאלה שכוללים גם כיסים ייעודיים לכרטיסי ביקור או הבלטה מיוחדת של הלוגו שלכם, לא תוכלו להדפיס אותם בעצמכם.

באופן דומה ניתן לחשוב גם על חוברות או קטלוגים, ואפילו ספרים או אלבומי תמונות: אותם אולי תוכלו להדפיס במשרד ולכרוך במקום אחר, אולם לא בטוח שההדפסה עצמה תיראה טוב כפי שהיא עשויה להיראות על מסך המחשב שבו אתם או המעצב/ת הגרפי/ת שלכם עיצבו אותה. בבית דפוס דיגיטלי, לעומת זאת, תוכלו להיות בטוחים שהתוצר הסופי ייראה מושלם ובדיוק כפי שתכננתם שייראה. אם לחוברת או לקטלוג שלכם יש גם חשיבות מבחינת עשיית רושם חיובי על לקוחות או משקיעים, סביר להניח שתרצו להגיש לכם את המוצר המודפס בגימור מקצועי ומושלם שרק בית דפוס יכול להפיק עבורכם.

כמויות גדולות, הדפסות מיוחדות

סוג נוסף של פרוייקטים שכדאי לקחת לבית דפוס ולא להשאיר בין כתלי המשרד עבור המדפסת המשרדית הוא הדפסות בכמויות גדולות. כך למשל אם אתם מעוניינים להוציא קטלוג חדש של מוצרים ולחלק אותו ללקוחות, או להדפיס מאות פליירים ולהגיש אותם לעוברים ושבים, זכרו כי המדפסת המשרדית שלכם תתקשה להתמודד עם עומס העבודה המצופה ממנה: היא תישחק, תתחמם, תזדקק להרבה דיו ונייר, ובקיצור – כאשר יש חומרים רבים להדפיס בבת אחת, עדיף לגשת אל בית הדפוס.

יתרון הניסיון

אם יש לכם עסק קטן או בינוני, אינכם מבינים דבר וחצי דבר בעיצוב ובקרב העובדים שלכם לא קיימים מעצבים גרפיים, אולם אתם בכל זאת מעוניינים בהדפסה של חומרים למטרות שיווקיות, בית דפוס יכול להציע לכם שירותי עיצוב גרפי מקצועיים. כך תוכלו ליצור לעצמכם לוגו, למתג את העסק, לעצב תפריטים, מגזינים, קטלוגים או אריזות, והודות לעבודה המשותפת של המעצבים הגרפיים עם מחלקת ההדפסה, כל העיצוב נעשה מתוך התייחסות לתוצרים העתידיים של ההדפסה.

  לקבלת הצעת מחיר