הדפסת ספרים שונה מסוגי הדפסות אחרות כמו הדפסת הזמנות, כרטיסי ביקור, ניירת משרדית, מגזינים ועוד. הדפסת ספרים זהו מוצר ייחודי שלא כל בית דפוס עוסק בו, לכן  כאשר אתם מעוניינים להדפיס ספר, אתם חייבים למצוא בית דפוס שצבר ניסיון וידע רב  בתחום. הדפסת ספרים מצריכה טכנולוגיה ייחודית כדי לספק מוצר איכותי, במחיר אטרקטיבי.

8 טיפים שיעזרו לכם למצוא בית דפוס מתאים

בית הדפוס שאותו תבחרו צריך להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת – ביותר להדפסת ספר. שימוש בציוד מיושן ובטכנולוגיה לא עדכנית והדפסה על ידי עובדים לא מיומנים תביא להדפסה של מוצר לא איכותי.

יש סוגים רבים של ניירות – המיועדים להדפסת ספר, יש עבים יותר יש דקים, יש ניירות באיכות גבוהה יותר, בגדלים שונים ועוד. חשוב לבחור בית דפוס שיציג בפניכם מבחר גדול של סוגי דפים לבחירה.

הדפסת ספרים אינה מתבצעת מהיום להיום וגם לא מהיום למחר – זוהי עבודה מורכבת הדורשת פעולות הכנה כמו התאמת צבעים, התאמת גיליונות הנייר ועוד. מאחר ועבודת ההדפסה יכולה להימשך מספר ימים, ואפילו שבועות, חשוב לבחור בית דפוס שיעמוד בלוח הזמנים ויספק את המוצר הסופי בזמן.

העמדה נכונה של העמודים ועיצוב דפי הספר והכריכה הם קריטיים – למראה הסופי של הספר. כדאי לבחור בית דפוס המעניק שירותי עיצוב, זה יעלה לכם הרבה פחות מאשר שכירה של שירותי מעצב חיצוניים.

בקשו לראות דוגמות של ספרים מודפסים שבית הדפוס הדפיס בעבר – דפדפו בין הדפים, שימו לב האם הגופנים ברורים וקריאים, האם הגודל מתאים, האם המרווחים בין המילים ובין השורות אחידים, האם השורות ישרות ועוד.

לפני שאתם בוחרים בית דפוס ערכו סקר שווקים והשוו מחירים – לעתים תופתעו מפער המחירים, אך תמיד כדאי לזכור כי המחיר אינו הפרמטר המרכזי לבחירת בית הדפוס, אלא איכות ההדפסה.

אולי יעניין אותך:

בדקו מהי רמת השירות שמעניק בית הדפוס – האם הוא זמין תמיד, האם העובדים מוכנים לייעץ לכם ולהעניק לכם פתרונות כאשר נוצרות בעיות במהלך ההדפסה, האם הגרפיקאי אדיב ומוכן לענות בסבלנות על כל השאלות ועוד. בכל בית דפוס שתבחרו חשוב שיהיה לכם עם מי לדבר.

כדאי לבחור בבית דפוס שיבצע עבורכם הדפסת ניסיון – רק כך תוכלו לבדוק את איכות ההדפסה, להתרשם מצבעי ההדפסה, במיוחד כאשר אתם משלבים תמונות בספר, מרמת העימוד ומהנראות של כל דף.

צוות העובדים בבית הדפוס איילון צבר ידע וניסיון רב בתחום הדפסת ספרים ואנו מתמחים בהדפסה של כל סוגי הספרים.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

טלפון: 072-3308582

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר