מהפכת הדפוס של יוהאן גוטנברג שהתרחשה במאה החמש עשרה חוללה שינויים ותמורות רבות בעולם. הודות למהפכה טקסטים רבים החלו להיות נגישים לכל האוכלוסייה. מהפכת הדפוס הדיגיטלי לא חוללה שינויים כה משמעותיים כמו מהפכת הדפוס במאה החמש עשרה, אך היא התאימה את עולם הדפוס לעולם הטכנולוגי והמודרני. הודות למהפכת הדפוס הדיגיטלי, עבודות הדפוס הרבה יותר זולות, הן מהירות ומאפשרות לכל אחד להדפיס כל מוצר, גם למי שמעוניין להדפיס כמויות קטנות של עותקים.

בית דפוס דיגיטלי – כל היתרונות של הדפוס הדיגיטלי

הדפסה דיגיטלית היא הדפסה שבה מכונת ההדפסה מקבלת את קובץ ההדפסה ישר מהמחשב בבית או במשרד ומדפיסה אותו על חומרים שונים כמו נייר, בדי קנבס, חולצות להדפסה ועוד.

ההדפסה הדיגיטלית מחליפה בהצלחה את שיטת ההדפסה הותיקה, הדפסת אופסטהדפסת אופסט היא הדפסה מכאנית המתבצעת באמצעות מערכת של לוחות אלומיניום המעבירים צבעים לגלילים ומהם היישר לנייר. שיטת ההדפסה הדיגיטלית חוסכת כוח אדם ופעולות רבות המייקרות את עלויות ההדפסה. בשל העלויות הנמוכות של ההדפסה הדיגיטלית גם בעלי עסקים קטנים ואנשים פרטיים יכולים ליהנות מהדפסות רבות ובעלויות נמוכות.

אולי יעניין אותך:

 

הדפסה דיגיטלית היא הדפסה מהירה מאוד. בשונה מתהליך ההדפסה בשיטת האופסט, בדפוס הדיגיטלי אין צורך בהליכים מורכבים וארוכים כמו יצירת לוחות ההדפסה, הפרדת צבעים, התאמת הצבעים ועוד. בשיטה הדיגיטלית נחסכים כל השלבים, הקובץ המוכן להדפסה מגיע היישר מהמחשב אל מכונת הדפוס ומודפס בתוך זמן קצר. בהדפסה דיגיטלית תוכלו לקבל את המוצר הסופי אפילו באותו היום.

הדפסה דיגיטלית מאפשרת, בניגוד להדפסת האופסט, גם הדפסה של כמויות קטנות. בעוד שבדפוס האופסט כדאי להזמין רק כמויות גדולות של עותקים בשל עלות החומרים וזמן העבודה, בדפוס הדיגיטלי אפשר להזמין כל כמות, גם כמויות בודדות של עותקים.

הדפסה דיגיטלית היא הדפסה ידידותית למשתמש. היא חוסכת זמן יקר וכתותי רגליים, אין צורך להגיע באופן פיזי אל בית הדפוס, תוכלו לשלוח את החומר בנוחות מהבית או מהמשרד ולקבל אותו באמצעות במספר דרכים לפי בחירתכם, באמצעות שליח, באמצעות הדואר או שתגיעו לבית הדפוס כדי לאסוף את העותקים שהודפסו עבורכם.

הדפסה דיגיטאלית מאפשרת לספק הדפסות מדויקות ברזולוציה גבוהה ואיכותית. היא מתאימה להדפסה של מוצרים גדולים ומוצרים קטנים כמו כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, ניירת משרדית, פולדרים, כרטיסי ברכה, פנקסי חשבוניות וקבלות ועוד, בכל כמות ובעלויות נמוכות.

מחפשים בית דפוס בירושלים? מצאתם! מהיום “בית הדפוס איילון” הוא הכתובת שלכם לכל סוג של הדפסה, אנו מתחייבים לעבודה מקצועית בסטנדרטים איכותיים ללא פשרות.

צרו קשר, שיחת ייעוץ חינם!

טלפון: 072-3308582

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר