הדפסת אלבומי תמונות

אלבומי-תמונות

הדפסת אלבומי תמונות

הדפסת אלבומי תמונות, ספרי מחזור, תמונות משפחתיות או החופשה החלומית בעיצוב אישי שלכם מול גרפיקאים מיומנים ובאיכות ללא פשרות. אלבומים בכל גודל: ריבועי, פנוראמי או עומד בכל כריכה שתבחרו.

אלבום תמונות דיגיטלי

זוכרים כשהיינו מצלמים תמונות עם מצלמת פילמים (כן, זו שהיה בה רק 36 פריימים לצילום), היינו שולחים את הפילמים לפיתוח והדפסה, כאשר הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאותה התקופה הייתה לקבל קונטקט (אינדקס של התמונות בקטן) על מנת לבחור איזה תמונות להדפיס. היום עם העידן הדיגיטלי אנו יכולים לשבת על הספה בסלון, לראות את התמונות על הסמארטפון שלנו וליצור אלבום תמונות דיגיטלי בכמה קליקים. אז אנחנו זוכרים את תקופת האבן, עשינו בתקופה זו שימוש בהדפסות אבל נכון להיום זה כבר ממש לא רלוונטי, אין אחד מאיתנו שאין לו מצלמה דיגיטלית (אלא אם כן הוא צלם וממש קשה לו להיפרד ממצלמת פורמט ה 35 מ”מ).

אז מאחר שהבנו שאת התמונות שלנו לא נשמור במעטפות ללא תיעוד כלשהו ונגישות לתמונות (מכיוון שהתמונות מעלות אבק במחסן משנת 67) אנו בבית דפוס איילון נשמח לתת לכם מענה לאלבום דיגיטלי למשפחה, לנוסטלגיה, לבית הספר, למקום העבודה, לבת מצווה, בר מצווה וכד’.

הדפסת אלבומי תמונות | הדפסה אלבום תמונות

היתרונות באלבומי תמונות דיגיטליים

היתרונות הבולטים של הדפסת תמונות לאלבום דיגיטלי הם רבים, במאמר זה נשתדל לנגוע במעט מהיתרונות של האלבום הדיגיטלי.

  • זמינות הכנת האלבום – כמו בכל דבר בחיי היומיום שלנו אנו עסוקים ולחוצים מאוד מהסחות דעת שאינן קשורות כלל לשימור המסורת, הערכים ותיעוד שלנו עם אוהבינו וקרובינו היקרים, לכן הזמינות של הפקת האלבום הדיגיטלי חשובה מאוד, הן מבחינת הנוחות, והן מבחינת היכולת שלכם להגיע להפקת האלבום בכל שלב, שעה ומכל מקום.
  • יכולת לשתף – כיף וקל לשתף חברים ומשפחה, להציג את האלבום בתהליך העבודה ובסיומו, מקבלים לינק ושולחים בדואר האלקטרוני, מטמיעים בפייסבוק, טוויטר וברשתות החברתיות.
  • נשמר לאורך שנים – פעם נייר של תמונה היה יכול להיקרע, להירטב או להיות דחוי אחרי מספר שנים (זוכרים את סיפור ניירות אגפא?), אילו היום האלבום הדיגיטלי יכול להישמר טוב יותר, מכיוון שהחומרים נעשו טובים יותר, חזקים יותר ועם הגנה מפני רטיבות, תלוי בסוגי הנייר המגוונים שקיימים בעולם הדפוס.
  • הכמות לא קובעת – גם כאן הכל קל וזול יותר מהדפסת תמונות רגילה או באופסט. אנו יכולים להדפיס ספר אישי דיגיטלי ולשלוח לחברים, למשפחה ופשוט לתת הוראה להדפיס פעמיים, שלוש ויותר, אין צורך לבחור תמונות ספציפיות כי הכמות של התמונות אינה משנה את המחיר (יש שיראו את זה גם כנקודה שלילית אשר אי אפשר לחסוך בגלל שלא ניתן להוריד כמות תמונות מודפסות).

לסיכום, כשמדובר בהפקת אלבום תמונות בכמות קטנה הדבר חוסך בעלויות משמעותי, וזאת מכיוון שבהדפסה דיגיטלית אין את העלויות של לוחות (פלטות/גלופות) ואין את העלויות של pre print, הכנה לדפוס (הדבר משמעותי מאוד כשמדובר בכמויות קטנות).

| הדפסה אלבום תמונות

 

 

Save

Save

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר