הדפסת חוברות מגזינים

הדפסת חוברות מגזינים

הדפסת חוברות מגזינים – דפוס איילון

הדפסת חוברות מגזינים – מבית דפוס איילון- חוברת היא עוד דרך להעברת מידע בנושאים שונים או חומר שיווקי של העסק שלכם. לתוך הקטגוריה הזו נכנסים: שבועון, ירחון, עלון, פרוספקט או מגזין. כדי שהמסר יעבור בצורה הטובה ביותר החוברת חייבת להראות מקצועית ומרשימה.

הטכנולוגיה העדכנית שיש בדפוס איילון יחד עם הידע המקצועי והגרפי מבטיח לכם הפקה או הדפסת חוברות שתענה על כל הצרכים שלכם. בדפוס איילון תוכלו להדפיס חוברת בכל גודל שתרצו ולכרוך את החוברות שלכם במגוון כריכות, כמו: סיכות, הדבקה חמה, ספירלה או כל סוג כריכה אחרת ולהדפיס על כל סוג נייר שתרצו. הכריכייה שלנו תשמח לבצע את כל הגימורים הדרושים על מנת שהחוברת שלכם תראה מרשימה ויוקרתית, למינציה, UV, הטבעות וכו’.

https://www.ayalon-print.co.il/wp-content/uploads/IMG_20230305_163624-scaled.jpg

עיצוב גרפי הכולל הדפסת מגזין / חוברת או קטלוג

בית דפוס איילון מציע הדפסת חוברות מגזינים, הדפסת קטלוגים במחיר ואיכות חסרת תקדים! אז מה בעצם אתם יכולים לקבל מאיתנו?

  • עיצוב/הדפסה והפקת חוברות
  • עיצוב/הדפסה והפקת מגזינים
  • עיצוב/הדפסה והפקת קטלוגים

והכל בבית אחד, עם הכלים המתקדמים ביותר והשירות הטוב ביותר השמיים הם הגבול! הדפסת קטלוגים או הדפסת חוברות במדפסת דיגיטלית Xerox iGen 150 בפורמט רחב

https://www.ayalon-print.co.il/wp-content/uploads/IMG_20230305_163924-scaled.jpg

הדפסת חוברות מגזינים והדפסת קטלוגים הוא הליך מסורבל אשר דורש תכנון, מעל לכל ניסיון רב ומקצועיות. אנו בדפוס איילון עם מחלקת הסטודיו אשר עומדת לרשותכם אשר מתמחת בשרותי עיצוב גרפי, עבור עימוד לצורכי הדפסת מגזינים או חוברות וקטלוגים ברמת גימור מצוינת אשר מתאימה לסטנדרטים של חו”ל. ברשותנו כמעט באופן בלעדי (4 מכונות כאלו בארץ) וייחודי מכונת-Xerox iGen 150 להדפסה דיגיטלית אשר מדפיסה כמעט את כל מוצרי הפרסום הקיימים בעולם הדפוס, הדפסת מגזין, הדפסת חוברת וקטלוגים מקצועיים ועשירים בצבעים.

הדפסת חוברות מגזינים

אנו יכולים עם מכונה זו להדפיס כל כמות  אשר תתבקש ע”פ הצורכים של הלקוח, ניתן להדפיס עם מכונת Xerox iGen 150 את כל סוגי הנייר ברזולוציה ובאיכות ברמת גימור גבוהה מאוד שלא נראתה כמוה בעולם בתי הדפוס ובפרט בישראל. בחירת בית הדפוס איילון לעיצוב והדפסת חוברות, מגזינים או קטלוגים היא הבחירה הנכונה עבורכם! באמצעות השירות שלנו, העיצוב המקצועי והמחלקות השונות אשר עובדות ככלים שלובים האחד עם השנייה , תוכלו להפיק ולעצב את המגזינים, החוברות והקטלוגים של חברתכם במספר שלבים פשוטים, אשר יחולו לאחר שיחה טלפונית קצרה להבנת הצרכים שלכם.

סוגי הכריכות הקיימות עבור חוברות ומגזינים

  • כריכה קשה – הדבקה זו משמשת להדפסת חוברות עבור כמויות קטנות ובמהירות
  • כריכה רכה – כריכה בהדבקה בחום אשר משמשת בעיקר בהפקת חוברות. ניתן לבצע את הכריכה ע”י הדבקה בחום לנייר בהדפסת שחור לבן או צבע
  • כריכת חיבור וחיבור ניט – מתאים לחוברות, אלבומים אישיים, ברושורים, קטלוגים, תפריט למסעדה
  • כריכת סיכות אמצע – כריכה זו מתאימה להדפסת חוברות או מגזינים בכמויות קטנות ומתאימה גם לכ 1500 חוברות.
  • כריכת ספירלה פלסטיק – כריכה זו נקראת כריכה “עממי” אשר משמשת אותנו בעיקר להדפסת מחברות שונות להדפסת קטלוגים והדפסת חוברות
  • כריכת ספירלה מתכת – ספירלות מתכת לכריכת חוברות משרדיות 

אנו בבית דפוס איילון מבטיחים לעמוד בלוחות הזמנים שהוגדרו והוסכמו מראש, תוך מתן מענה איכותי ללא פשרות ויחס אישי ומקצועי עבור לקוחותינו. ברשותנו מערך זמין ויכולת למתן פתרון לכל שירותי הדפוס הדפסת חוברות מגזינים, קטלוגים, פולדרים, עיתונים ועוד.

Save

הדפסת חוברות מגזינים

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר