פולדר הוא כלי שיווקי המסייע למיתוג ופרסום של כל בית עסק וארגון. הפולדרים הם תיקי קרטון שבהם יש כיס פנימי המיועד להנחה של חומר אינפורמטיבי ושיווקי של ארגונים, בתי עסקים ולעתים גם לאירועים פרטיים. יש לכם פגישה עסקית, או פרזנטציה, אתם רוצים להשאיר רושם טוב על הלקוח? אל תשכחו להשאיר פולדר!

הדפסת פולדר –  מה זה פולדר?

  • הפולדרים מורכבים מנייר קשיח המכיל כיס פנימי שמטרתו היא להחזיק, כרטיס ביקור, חומרים שיווקים, מסמכים וניירות שונים. הפולדר מגיע בדרך כלל בגודל של A-3 ויש בו כיס אחד או שניים. כאשר יש לכם מספר מסמכים שאותם אתם רוצים להגיש ללקוח, כדאי להגיש אותם בתוך פולדר. הפולדר מגן על המסמכים, מאגד אותם ושומר שלא ילכו לאיבוד ומהווה כלי שיווקי רב עוצמה, הפולדרים מקדמים ומוכרים את השירותים של העסק ופופולאריים מאוד בתצוגות, בכנסים עסקיים, בפגישות עסקיות ועוד.
  • הדפסת פולדר כוללת מידע קבוע על אודות החברה, הארגון או בית העסק. על הפולדר מדפיסים את הלוגו של החברה, סלוגן, אתר הבית, פרטים ליצירת קשר ועוד.
  • עסקים רבים כמו למשל מרפאות לניתוחים פלסטיים, גני אירועים, בתי מלון יוקרתיים, חברות היי טק ועוד נוהגים לחלק פולדרים ללקוחות פוטנציאליים בתור שי אינפורמטיבי.

הדפסת פולדר – 7 טיפים חשובים

פולדרים מעוצבים הם תזכורת מרשימה לעסק שלכם. כדי ליצור פולדר מרשים אפשר להשביח אותו באמצעות למינציה, לכה סלקטיבית, הבלטות והטבעות בכסף ובזהב ועוד. כל השבחה או הבלטה תדגיש את המסרים השיווקיים שאתם מעוניינים להעביר באמצעות הפולדר ותיצור תדמית מכובדת לחברה, לארגון או לכל בית עסק.

את הפולדר כדאי להתאם לקהל היעד. לפני שאתם מדפיסים פולדר כדאי לבדוק מיהו קהל היעד ולהדפיס עבורו פולדר מתאים מבחינת הטקסט והעיצוב.

פולדרים מוצלחים הם פולדרים פשוטים ואפקטיביים, לא מורכבים ולא מתוחכמים יותר מדי. כאשר אתם מדפיסים פולדר יש להימנע מריבוי מילים. כמובן שיש צורך בטקסט, אך חשוב להתמקד ולהעביר בקצרה ובאופן ברור את המסרים. אם תידחסו בפולדר תכנים רבים, הוא יהיה עמוס, מעיק ולא אפקטיבי.

כדאי להשקיע בעיצוב הפולדר ולשכור מעצב שמקצועי שידע להשלים את המילים השיווקיות בעיצובים מתאימים.

נצלו את כל השטח של הפולדר, אל תשתמשו רק בחלק הקדמי שלו, נצלו גם את החלק האחורי ואת השטח של הכיסים.

אולי יעניין אותך:

כאשר אתם מדפיסים פולדר חשוב לבחור חומרים איכותיים שיחזיקו מעמד זמן רב. הפולדר הוא מוצר שנוגעים בו , אם אתם רוצים שהוא יחזיק מעמד זמן רב ויישאר יציב וקשוח, בחרו נייר איכותי בעובי מתאים.

בבית דפוס בירושלים איילון ישמחו להדפיס עבורכם את הפולדר הכי מתאים לצרכים שלכם, בכל כמות ובאיכות הדפסה גבוהה במיוחד.

צרו קשר, שיחת ייעוץ ללא תשלום! מספר טלפון: 072-3308582 

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר