הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוגים, הדפסה וכריכה הדפסת קטלוגים - דפוס איילון

הדפסת קטלוגים

הדפסת קטלוגים – יש לכם תערוכה בקרוב? מתוכנן איזשהו כנס שצריך להציג בו את המוצרים שלכם או השירותים אותם אתם נותנים? אתם רוצים לעשות שימוש בקטלוג מקצועי על מנת להרשים את הלקוח ולגרום לו להאמין במוצר ובשירות אותו אתם מגישים לקהל לקוחתכם? שלב הבא הוא הצעד המתבקש, להרים טלפון לדפוס איילון על מנת לקבל הצעת מחיר לעיצוב והדפסת הקטלוג המקצועי ביותר שיש, היתרונות שלנו רבים אך בראש ובראשונה נשים דגש בכך שאנו בית דפוס ובו מחלקה גרפית אשר נותנת מענה למגוון רחב של לקוחות, הן בעיצוב קטלוגים, עיצוב ברושורים, ספרים, חוברות ועד לעיצוב ברמת גימור ועד סוגי נייר שונים.

למידע נוסף או קבלת הצעת מחיר

חייגו 077-997-9878 או

פנו לבית דפוס


בהתאם לקונספט המבוקש. הסטודיו לגרפיקה שלנו כולל ארט דיירקטור + 3 מעצבות גרפיות מהמעלה הראשונה, המעצבות באות מעולם הפרסום ועם ניסיון של עיצוב לפרינט, המחלקה הוקמה כמעט עם הקמת העסק ולה ניסיון רב שנים ויכולות להתמודד עם כל פתרון. בדפוס איילון תקבלו שירות מ א’ ועד ת’, החל מעיצוב גרפי לקטלוג ועד הדפסת המוצר הסופי.

כאשר הפרויקט שלכם יעבור בין מחלקה למחלקה ומבחינתכם כל שנותר זה רק להביא לנו את המפתחות על מנת שנוכל להניע את התהליך ולהגיע ליעד בוא תחפצו. כי אצלנו אתם יכולים להיות רגועים, פשוט להגיש את הפרויקט ולקבל את המוצר הסופי בלי דאגות מיותרות. הפתרונות שלנו הנם טכנולוגיים ואנושיים, כל החכמה זה לעשות שימוש במידע שנצבר על ידי החומר האנושי בחברתנו ולשלב את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר.

788-200-קטלוגים

על מנת להגיע לרמת גימור ושירות הכי טוב בארץ אנו מפקדים על המחלקות השונות ביד רמה, להלן המחלקות שיש בדפוס איילון,

  • קדם דפוס
  • דפוס אופסט
  • דפוס דיגיטל
  • סטודיו לגרפיקה
  • תפ”י
  • מחלקת כריכייה
  • מחלקת שיווק
  • מחלקת מכירות

אנו יודעים לבצע קטלוגים בצורה הטובה ביותר ובהתאמה אישית

אנו לא מתביישים לומר את זה, יש לנו את היכולות לבצע את מה שבתי דפוס אחים לא יכולים לעשות, זאת מהסיבה הברורה, יש לנו ניסיון רב עם הבאה לדפוס, עיצוב, שילוב של הפקות מורכבות, הדפסת קטלוגים, אריזות, לוגו, ספרים ועוד..השילוב של ניסיון והידע הנרחב בתחום עיצוב קטלוגים והדפסת קטלוגים מסוגים שונים הוא היתרון הגדול שלנו, על מנת לעצב ולהדפיס קטלוג צריך ידע נרחב, שליטה ובהרבה פרמטרים הן ברמת העיצוב, הם ברמת הביצוע והן ברמת ההפקה. ואנו יודעים לנגן על כל הכלים הללו בצורה מקצועית וללא פשרות בכדי לייצר את הקטלוג המושלם עבורך, כי מוצר מוגמר שעשוי בצורה פנטסטית ומקצועית תהיה כרטיס הביקור שלנו כבית דפוס, הדבר מוכיח והוכיח את עצמו מאוד ואלפי פעמים עם הלקוחות שלנו. אתם נהנים משירות ושיתוף פעולה בין מחלקות השונות מבלי לעבור בין מחלקה למחלקה, מולכם עומד רק מנהל הפרויקט או איש המכירות. אנו במחלקה הגרפית יכולים רק להבטיח שתקבלו את השירות הטוב ביותר עם העיצוב מקצועי ביותר..והשאר היסטוריה.

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר