הדרכות

הדרכות דפוס – מדריכים הכוללים טיפים וכלים לעולם הדפוס הדיגיטלי והאופסט

הדרכות דפוס – דפוס איילון שמח לתת לכם כלים להתמודד עם ההבאה לדפוס, אם דפוס דיגיטלי ואפ לאופסט.

כמה פעמים יצא לכם בשנה האחרונה לחפש מדריכים לפוטושופ, אינדיזיין או בכלל כיצד לבצע הבאה לדפוס? בבלוג הזה תוכלו לבקר מדי פעם ופעם ולהציץ בחדשות הקשורות לעולם הדפוס, הדפסות דיגיטליות, דפוס אופסט או כל דבר הקשור לעולם התוכן של בתי הדפוס. בבבלוג שלנו תוכלו מדי פעם גם לצפות בסרטוני הדרכה הממחישים בצורה נהדרת את המקומות בהם אתם מתקשים ורוצים להתמודד איתם. הישארו איתנו…יהיה כיף ומהנה. אל תגידו שלא שמעתם..כי בעתיד הקרוב נעלה עשרות שיעורים!!

עם ההתקדמות המטאורית בעולם הטכנולוגי היום יותר מתמיד יש לנו את הצורך בעריכה גרפית כזו או אחרת. כל שכן כאשר מדובר בדפוס מקצועי שנדרש לעמד, לחתוך ולעצב סצורה מקצועית, אנו לא נלמד אתכם פוטושופ, וגם לא אינדיזיין, אך בהכרח כן נאפשר לכם ללמוד את הכלים ההלו למטרות של הבאה לדפוס בצורה מקצועית ונכונה. במהלך השיעורים/הדרכות שדפוס איילון ייתן לך אתם תוכלו ללמוד על תוכנות מתקדמות, תפתחו את הראיה שלכם לעולם הדפוס, תבינו את השיקולים הפנימיים של בית הדפוס וע”פ פרמטרים אלו תוכלו לקבל כוח, ידע אל מול המתחרים שלכם.

אלו הדרכות ונתונים תוכלו לקבל מאיתנו?

  • ניהול צבע
  • כיולי צבע
  • הבאה לדפוס
  • עיצוב גרפי

קבלו טיפים ובואו ליהנות מהידע המקצועי והמעמיק שיש לדפוס איילון, אנו שמחים להעביר את הידע שלנו לכל אחד, גם אם לקוח וגם אם אינך לקוח ישיר שלנו.

 

 

 

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר