עיצוב אריזה

עיצוב אריזה ייחודי לכל מטרה

עיצוב אריזה – אז איך בדרך כלל אתם ניגשים לבחור את האריזה לעסק שלכם?

עיצוב אריזה – בכל פעם מחדש כאשר אנו פוגשים בעל עסק חדש אשר שוקל אם להשקיע באריזה (לפעמים גם יותר מהמוצר עצמו), כשאנו אומרים להשקיע אנו לא מתכוונים ברמה התקציבית, אלא יותר ברמה של העיצוב והנגשת הקונספט של המוצר שלך. ולבסוף כמו רובם בעל העסק מבין את ההיגיון והחשיבות של עיצוב קופסה אשר מקנה לו יתרון יחסי מול המתחרים וכגורמת ללקוח הקצה להושיט את היד ולהחליט לקחת את המוצר של בית העסק.

מספר נקודות שחשוב לדעת לפני עיצוב אריזה של המוצרים שלך!

כאשר הרוכש הפוטנציל של המוצרים שלך ניגש על מנת לרכוש את המוצר הוא מתחיל לבצע השוואה ויזואלית של המוצר, זאת הוא עושה ע”י סריקה ראשונית של עיצוב אריזה וזאת מכיוון שאת המוצר הוא לא יכול לראות בהנחה ומדובר באריזה אטומה. על מנת לייצר אצל הלקוח את הרצון לרכוש דווקא את המוצר שלך כנראה שיעזור מאוד אם העיצוב והמיתוג יהיה מונגש בצורה ברורה ומקצועית, על כן יש להשקיע חשיבה אשר יוצאת מהקופסה על מנת שעיצוב האריזה יהיה בולט (לא יותר מדי) ויהיה מזמין לרוכש הפוטנציאל.

מספר נקודות ששוות חשיבה לפני הפקה של עיצוב אריזה

  • עיצוב אריזה דורש חשיבה יצירתית – חשיבה יצירתי תוציא אתכם מגבולות המיינסטרים אשר קיים באריזה של המתחרה שלך, לדוגמה אם לכל המתחרים שלך יש אריזה מניילון שקופה, חשוב כמה יהיה שונה זה אם תגיש אתה את האריזה שלך בקרטון ייחודי בצבע זהב מבריק ועם הבלטה כהה, מה שהיה בהחלט גורם ללקוח הפוטנציאל שלך להרים גבה ולהיות סקרן היות והברור מאליו כבר לא ברור לו…ז”א שינוי הסטאטוס של אריזות בתחומך (אריזה שקופה מניילון) ערער אותו וגרם לו לרכוש, אם לא באותו הרגע אז אחרי כן, מכיוון שסקרנותו תהיה לתמיד או לפחות עד שיטעם וינסה את המוצר שלך.

  • מסר לאומה – יכול להיות שעיצבתם משהו מאוד ייחודי, השקעתם במוצר שיראה מיליון דולר. ובסופו של דבר כשהלקוח המזדמן יעבור ליד מדף המוצרים ויראה את המוצר שלך, מעוצב בצורה יפה שתהיה וללא מלל כלשהו אז אתה בבעיה! להבדיל ממה שכתבנו קודם לכן, לקוח לא אוהב לקנות “חתול בשק” ולכן חשוב לכתוב כותרת שתגרה את חושי הקנייה…זאת עושים ע”י סלוגן נכון, קצר וקולע. הסלוגן יכול ואפילו ממליץ שילווה את המוצר גם באתר האינטרנט, בלוגו של החברה ובאריזה כאחד. זכרו לבני האדם זיכרון של תמונה ויזואלית וכהשלמה הם זוכרים גם את הסלוגן, ניסיון..מישהו פה זוכר את הסלוגן של קוקה קולה “טעם החיים”

  • צבעים צבעים צבעים – אם נשאל אתכם מה המוטיב הפרסומי הכי חזק של פלאפון, אורנג’ או סלקום מה תגידו? נכון, לכל חברה מהן יש את הצבע המזוהה שלה. בכל פעם שתראו אריזה גרפית (ללא מיתוג/לוגו /אייקון) בצבע כחול כנראה שתחשבו דבר ראשון פלאפון, אם נאמר תקבלו אריזה עם עיצוב גרפי שתבע סגול…כנראה שתנחשו שיש שם מכשיר סלולרי של חברת סלקום, שימו לב שבכל זמן שקראתם את המלל כאן לא באמת חשבתם על המוצרים של החברה, אם הם איכותיים או לא, אם השירות שלהם טוב או לא, פשוט זרמתם עם אופי המותג ועם מה שהוא שידר לכם באותו הרגע, “שידר” זו מטפאורה ברורה של שיווק מאסיבי בתיבול של קריאייטיב, פרסום, יח”צ וכן בסופו של דבר מוצר שנמצא באריזה בצבע כזה או אחר.

בבית דפוס איילון שבירושלים נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם את הייעוץ והיחס שמגיע לכם, אנו מבצעים ייצור אריזות קרטון על בסיס יומי/שבועי. התקשרו או מלאו פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי. כל שנכתב פה זהה רק הקצה של הקצה מבחינת הדברים אותם יש לקחת בחשבון כשניגשים לעיצוב אריזה, כגון שילוב חומרים, השילוב של הגודל, שילוב החומר ממנו עשויים המוצרים, הגימורים, החיתוכים, הבלטות, קיפולים ועוד…

 

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר