עיצוב מגזינים חוברות

788-200-עיצוב_מגזינים

עיצוב מגזינים חוברות זו המומחיות שלנו!

אנו בחברת איילון מומחים בהפקה מ א’ ועד ת’ של מגזינים או חוברות. עיצוב מגזינים או חוברות למטרת קידום עסקי, קד”מ לתערוכה או הפקת מגזין קבוע. חברות וארגונים משתפים איתנו בנושא ההפקה בכל השלבים אך גם ברזולוציה מתבקשת בנפרד כגון עיצוב גרפי, הדפסת מגזינים בלבד וכד’. לנו בחברת דפוס איילון יש את הניסיון והכלים להתמודד עם כל שתבקשו בעולם הדפוס ועיצוב חוברות ומגזינים בפרט, נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה.

כשאתם פונים לחברה לעיצוב גרפי שתתן לכם שירות מקצועי של עיצוב מגזינים או עיצוב גרפי של חוברות, חשוב להבין שמדובר במשימה מורכבת אשר דורשת מקצועיות, ראשי בונים קונספט, לאחר מכן מעצבים על פיו ורק אז מדפיסים, כאשר יש מספרי פרמטרים חשובים בין ולבין בתהליך אשר מעטים יודעים זאת, לכן חשוב לקחת שירותי עיצוב אשר מבינים ויודעים את תהליך ההדפסה על בוריו, אחד היתרונות שלנו כבית דפוס היא שיש לנו מחלקת עיצוב וסטודיו עם ניסיון רב של הדפסות והבאה לדפוס הפקות מגזינים וחוברות, ומעל ל 20 שנה ניסיון!

הגדירו את מטרת עיצוב והפקת המגזין שלכם

אם יש לכם מגזין אופניים, אוכל או מגזין אופנה כנראה שתרצו לתת מידע בתחומך לקהל הלקוחות שלכם בצורה מקצועית וטובה וזאת על מנת צבירת מועדון לקוחות שנקרא בשפה המקצועית “קהל שבוי”, קהל אשר יחזיק ממך “כשם דבר” בתחומך וירכוש מנוי חודשי או דו חודשי, או יקבל בחינם את המגזין שלך ובתמורה יהיו דפי תוכן פרסומיים ופרסומות גלויות לכל מאן דהוא אשר יפורסמו בממוצע בכל דף שלישי במגזין ומכאן יהיה לחמך.

אז ראשית לפני שתרוצו לעיצוב מגזינים והדפסתו, חשבו רגע מה הם המטרות שלכם? למה אתם מדפיסים, מה הרווחיות שלכם מכל זה ומדוע אתם מדפיסים בכמות אותה רתם רוצים להדפיס? יש כאלו שמטרותיהם של הדפסת ועיצוב מגזין היא לתת ערך מוסף לחברה שלה, למתג, או רק על מנת למסחר את שטחי הפרסום, בעולם בו אנו נמצאים הכל לגיטימי וכשר, כל שנותר לנו הוא לומר שהגדרת מטרה של ההדפסה תעזור לכם בהמשך הדרך ועם הגדרת המטרה כנראה יתבהרו לכם דברים נוספים, אשר יעזרו לכם להמשך..

הגדירו את מטרת עיצוב והפקת החוברת שלכם

אם יש לכם חברה אשר עוסקת במוצרי הייטק, פלסטיקה, אופניים, אופטיקה, או חברת יבוא / ייצור בתחומי היינות, איפור, תכשיטים, תכשירי שיער, תרופות, או מוצרים שדורשים הבנה טכנית ואתם רוצים להעביר מסר לקהל לקוחותיכם וכל דבר אחר אז הגעתם למקום הנכון. את העיצוב הגרפי לחוברת אנו נבצע, בעצם עיצוב גרפי זוהי רק שכבה אחת מני רבים בכל תהליך עיצוב חוברת או מגזין, לנו בדפוס איילון היתרון הגדול הוא הניסיון הרב שיש לנו בהפקת חוברת או מגזין ובכלים שלובים אנו נפקח עם מחלקת תפ”י מקצועית על כל תהליך ההפקה בין אם מדובר בהפקת דפוס עתירת תקציב ועד הפקה של כמות חוברות בודדות.

אז ראשית לפני שתרוצו להפקת עיצוב מגזינים או חוברות ולהדפסת חוברת, חשבו על המטרות שלכם, האם המטרה היא חשיפת המותג או המוצר? כמה קהל הלקוחות שלכם באמת יעיין במוצר? האם אתם הולכים לתת את החוברת בחינם לכל מאן דבעי בתיבות הדואר, האם החוברות יחולקו בצורה פרסונאלית או בכלל בתערוכה מקצועית? לאחר שתענו לעצמכם על התשובות לשאלות הבסיסיות הללו תוכלו לכוון עצמכם ולהיות יותר ממוקדים, עזרו לנו לעזור לכם לפני שתפנו אלינו, הדבר יחסוך לכם הרבה זמן וכסף.

מזל טוב! הגעתם לשלב הסופי של תהליך עיצוב מגזינים או חוברת – עיצוב הכריכה

כמו בכל דבר שתרכשו בסופר, דיוטי פרי, מחסן וכל מקום שיש בו מדפים והמוצרים שיושבים שם עולים כסף ומצריכים איש מכירות או שיווק על מנת שיקנו אותם גם כאן אנחנו צריכים לשכנע את הלקוח “לקנות” אם לא בכסף אז לפחות לקנות את העיניים, על מנת שהלקוח שלכם יקרא באמת את המוצר, או יבין מה תוכנו אתם צריכים לבצע עיצוב נכון ומקצועי ולעצב כריכה מרשימה שתעשה לו את החשק להמשיך לדפדף לדפים הבאים ולהתעניין במוצר או בחברה, על מנת לעשות כן יש לעצב את הכריכה כמו שצריך ואסור שיהיו פשרות!

 

 

 

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר