עיצוב ספרים

itsuv-sfarim-788-245

עיצוב ספרים, גרפיקה והדפסה במקום אחד!

עיצוב ספרים והדפסה – אתם מעוניינים להפיק ספר בצורה מקצועית? רוצים לבצע עימוד בצורה מקצועית ונכונה ולעיצוב הכריכה של הספר? 

אנו במחלקת עיצוב גרפי לספרים מקצועיים של בית דפוס איילון נדאג לעמד את הספר שיהיה מעוצב בצורה בהירה ונעימה לקריאה. כמו כן יש לנו את מגוון הכלים לתת מענה מקצועי משלבים ראשונים של העיצוב ועד הדפסת הספר, נבצע את עיצוב הספר, הכריכה המתאימה אשר תעבור את עין הקורא בצורה ש”תתפוס” אותו ומכאן הדרך לרכישה מהירה יותר. המטרה שלנו היא המטרה שלך, לעצב ספר על מנת שיראה מצוין, בדיוק כפי שמגיע לו.

הידעת? הממוצע של רכישת ספר לאדם ישראלי הוא 6 ספרים בשנה! אז כשאדם מושיט את ידו לארון הספרים בחנות אתם צריכים להיות שם, עם כריכה צבעונית, מעוצבת שתתפוס את העין בצורה ויזואלית הכי נכונה לספר שלכם. אנו בדפוס איילון שמחים להציג בפניכם את המגוון העשיר והניסיון שלנו בתחום עיצוב ספרים והכנה לדפוס, הדפסות ספרים, עיצוב והדפסת כריכה של ספרים, חוברות, מגזינים ועוד..

מוזמנים לפנות רגע מזמנכם ולצפות בסרטון של ספר שהדפסנו, ראו את התהליך של ההדפסה..

עיצוב ספרים – היתרונות של דפוס איילון

עיצוב וקריאייטיב נכון נותן חיים לספר, כריכה ייחודית מייצגת את תוכנו של ספר וחשיבה יצירתית אשר משקפת את יכולת הכתיבה והחשיבה של הסופר, עיצוב גרפי הוא אולי שכבה אחת בתהליך ההוצאה לאור, אך רבים יגידו שזו בהחלט השכבה החשובה ביותר, זו השכבה העליונה אם תחשבו על זה קצת, עיצוב ספרים הוא בעצם עיצוב של האריזה הכוללת, מבחינת הלקוח הקורא חלק מחוויית הקריאה זה העיצוב הגרפי של הספר. דמיינו לכם ספר שאינו מושקע גרפית אך תוכנו מדהים, האם הוא יהיה רבה מהכר הבא? לא בהכרח, או שבהכרח לא!

ועכשיו לתכלס. אומנם אנו לא יודעים את הנוסחה המנצחת של הפקת ספר שיהיה רב המכר הבא. אך בהכרח יודעים שספרים מצליחים מושקעים מאוד בהיבט הגרפי, בסוג הנייר וכד’ לכן אנו בבית דפוס איילון ממליצים לכם לשים דגש על העיצוב לפני שאתם ניגשים להפקה, את העיצוב הגרפי תסגרו מראש. אל תשכחו מאחורי כל ספר מצליח קיים קריאייטיב ועיצוב מנצח שיכול לתפוס את העין בפעם הראשונה שמביטים בו.

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר