עיצוב קטלוגים

עיצוב קטלוגים והדפסתם מעולם לא היה קל יותר!

עיצוב קטלוגים – מעוניינים להפיק קטלוג איכותי שימשוך את העין? זקוקים להפקה כולל עיצוב והדפסה משלבי הרעיון ועד הפתרון? אנחנו בסטודיו של דפוס איילון נדאג להפקת הקטלוג שיהיה מקצועי ונעים לקריאה, שיעביר את המסר ואת התוכן שלכם בצורה ויזואלית נכונה ומתאימה לרוח המוצר או השירות אותו אתם נותנים. כמו כן לנו הכלים להתמודד עם מגוון מוצרים, החל מגדלים ורעיונות שאינם סטנדרטיים ועד כמויות גדולות מאוד ובזמנים קצרים. אנו נעצב כריכה אשר תהיה מושכת, על מנת את הקטלוג שלכם יראו ויזהו ממרחקים בדיוק כפי שמגיע למותג שלכם.

עיצוב קטלוגים ועוד…

הסטודיו שלנו יכול לבצע עיצוב קטלוגים אך הנו ורסטילי כמו בית הדפוס שלנו גם הוא עם הכלים והיכולת להתמודד עם כל פתרון אשר נדרש היום בעולם הדפוס, החל מעיצוב והפקת קטלוגים, מגזינים, הדפסת חוברות, פליירים, פוסטרים, סטיקרים, גלויות, כרטיסי ביקור, פולדרים ועוד…מהדפסה ועיצוב של כמויות בודדות ועד הדפסת כמויות גדולות מאוד.

חברת דפוס איילון הנה חברה דינמית וותיקה אשר יושבת בתלפיות ירושלים ומספקת מענה בכל הארץ עבור עיצוב גרפי והדפסות לעסקים, חברות, ומוסדות. השירות אותו אנו נותנים הוא מציאת פתרונות יצירתיים בתחום העיצוב והדפוס, תוך מטרות לקידום הלקוחות שלנו,מיתוגם ובידולם על פני המתחרים, כי שיפור התדמית והייעול של הלקוח זו האני המאמין שלנו. חברת דפוס איילון תלווה אתכם בשלבים הראשונים ועד האחרונים, משלב העיצוב, קריאייטיב ועד שלב היישום הטכני של ההדפסה וגימור המוצר.

יתרונות עיצוב קטלוג בחברת איילון

כל שלבי העיצוב וביצוע ההדפסה ועד המוצר המוגמר מתבצעים בבית אחד! אין יותר מתווכים, מאז ומתמיד האמנו שלא חשוב איזה מוצר נמכור, חשוב שהכל יהיה אצלנו, מסיבה מאוד ברורה (לפחות לנו) והמטרה לסינרגיה ושיתוף פעולה נכון, רצף של עבודה והקפדה על הפרטים הקטנים. פעם כשהייתם צריכים לעצב קטלוג, היה לכם איש קריאייטיב, מעצב גרפי או ביצועיסט פוטושופ, בית דפוס ואתם בעצמכם הייתם צריכים להתמודד מול כל גוף לבד ולסנכרן את המידע המקצועי בניהם. החל מהים אתם יכולים לשכוח מזה, אצלנו תוכלו ללכת לישון בשקט, כל מה שצריך הוא לתת לנו את הרעיון הראשוני, בריף/תקציר של הקונספט, מכאן אנו נמשיך כאשר כמובן אתם תהיו מעורבים בתהליך..והשאר היסטוריה.

חברת דפוס איילון מבטיחה לתת את השירות הטוב ביותר תוך שימת דגש לפרטים הקטנים ועבודה בסטנדרטים גבוהים מאוד בשמירה ואיזון בין הצרכים שלכם ולטרנדים השיווקיים הנכונים עבורכם. אז אם אתם שוקלים לקחת שירותי דפוס או שירותי גרפיקה, נסו את  הסטודיו שלנו ואת מכלול השרותים המקיפים שלנו על מנת להפיק לכם את ההדפסה הבאה.המחלקות שלנו עומדות לרשותכם לענות בכל שאלה על מנת לתת את הייעוץ הטוב ביותר עוד לפני ההפקה, צרו קשר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם.

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר