הדפסה דיגיטלית – שיטת הדפוס ששינתה את כללי המשחק – בעבר, בתי  הדפוס יצרו גלופה של הקובץ שאותו רצו להדפיס ומהגלופה ייצרו עותקים רבים. שיטת ההדפסה הדיגיטלית מקצרת את התהליכים ומוזילה את עלויות ההדפסה. בשיטה זו אין צורך להדפיס גלופות, השיטה מבוססת על קובץ המגיע מהמחשב היישר למכונת הדפוס. הדפוס הדיגיטלי מהווה תחליף לדפוס האופסט ומתאים להדפסה של כמויות קטנות כמו כרטיסי ביקור, פלאיירים ומוצרי פרסום, הזמנות לאירועים, אריזות, שיקים מעוצבים ועוד.

הדפסה דיגיטלית – 9 יתרונות בהדפסה אחת

הדפסה דיגיטלית היא הדפסה איכותית. צבעי ההדפסה עמידים, הדיוק ורמת הגימור של החומר המודפס גבוהים במיוחד. ההדפסה הדיגיטלית משמשת אותנו להדפסה על גבי נייר,  על חומרים סינטטיים, על מתקני רול אפ המיועדים לתצוגה, על באנרים מתקפלים ועוד.

העלויות של הדפוס הדיגיטלי זולות, במיוחד בהשוואה לשיטות הדפסה אחרות. מאחר ואין צורך בעבודה מקדימה של הכנת הלוחות, התאמת הצבעים ועוד, נחסך זמן יקר ועבודה רבה ומחיר ההדפסה זול.

הדפסות דיגיטליות הן הדפסות מהירות. בעוד ששיטות ההדפסה האחרות לוקחות זמן רב והן אינן מאפשרות הדפסה מהיום להיום, שיטת ההדפסה הדיגיטלית מהירה ואפשר לבצע את ההדפסה ביום אחד.

 בשיטת הדפוס הדיגיטלי אין טעויות. אין לוחות, אין גלופות ואין פלטות המועדות לטעויות אנוש. ההדפסה מסתמכת על המידע המגיע היישר מקובץ המחשב ולפני שאתם מאשרים את ההדפסה אתם יכולים לראות איך ייראה המוצר הסופי.

בשיטת ההדפסה הדיגיטלית קל לבצע שינויים מאחר וקובץ ההדפסה נמצא במחשב. אם רוצים לבצע שינויים אפשר לבצע אותם בקלות ובדייקנות על הקובץ עצמו ואת הקובץ הסופי לשלוח להדפסה.

הדפוס הדיגיטלי מאפשר הדפסה של מוצרים בכל גודל, בכל אורך ובכל רוחב נדרש. לפני שאתם מדפיסים, עליכם למסור לבית הדפוס את המידות הנכונות ואת צורת ההדפסה, לאורך או לרוחב, וההדפסה תתבצע בהתאם לדרישות.

אולי יעניין אותך:

 את המוצרים המודפסים בהדפסה דיגיטלית אפשר לצפות בסוגים שונים של ציפוי. תוכלו לבחור בין ציפוי מט או ציפוי מבריק, כל סוג של ציפוי ישדרג את המוצר ויעניק לו מראה יוקרתי ומרשים.

 הדפוס הדיגיטלי מאפשר אפשרויות דפוס רבות ומגוונות, אפשרויות שאינן קיימות בשיטות דפוס אחרות.

שיטת הדפסה זו מאפשרת מהירות ונוחות. אין צורך להגיע אל בית הדפוס באופן פיזי, לחפש חניה ולבזבז זמן יקר. אם עיצבתם לבד את המוצר תוכלו לשלוח אותו אל בית הדפוס ובאותו היום להגיע ולאסוף את המוצר המודפס.

בית הדפוס איילון הוא אחד מבין בתי הדפוס המובילים, גם בשיטת ההדפסה הדיגיטלית. מחפשים בית דפוס מקצועי ואיכותי, צרו קשר באמצעות המייל או הטלפון, שיחת ייעוץ בחינם!

דוא”ל: info@ayalon-print.co.il – טלפון: 072-3308582

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר