הדפסת אופסט

הדפסת אופסט - מחלקת אופסט

הדפסת אופסט

הדפסת אופסט – בניגוד למה שרובם נוטים לחשוב, כשמדובר בהדפסה של כמויות ההדפסה הנפוצה ביותר היא הדפסת אופסט. הדפסה במכונת אופסט היא הדפסה במכונה לא ממוחשבת, מכנית מלאה אך עם זאת חכמה במיוחד.  שיטת הדפסת אופסט היא שכיחה ומקובלת. אופן ההדפסה נעשה על ידי לוחות אלומיניום אשר מעבירים צבעים לגלילים ומהם ישירות לנייר. לאחר מכן הנייר נכנס כגיליון בצבע לבן ויוצא מהצד השני כגיליון מודפס בשלל הצבעים.

בתי דפוס מקצועיים יגדירו את מכונות האופסט שלהם עפ”י 2 פרמטרים חשובים ועיקריים כגון גודל הגיליון, ישנם 4 גדלים לטפסים בלבד ואלו הם גיליון, חצי גיליון ורבע גיליון ושמינית. כמו כן ניתן להדפיס במכונת אופסט במספר צבעים, או צבע אחד, שני צבעים, ארבעה צבעים (פרוצס), ואילו המכונות המיוחדות יכולות לספק חמישה צבעים שזה כולל את תהליך פרוצס + צבע נוסף כמו זהב, לקה או כסף. ומכונות אופסט שמונה צבעים יכולות לספק הדפסת פרוצס מלא על שני צידי הדף בשלב ההדפסה בו זמנית.

מחלקת תפ”י מנוסה תתאים את סוגי המכונות לסוגי ההדפסה וזאת בכדי לקבל תוצאה טובה. השילוב המנצח הוא גם שעבודה עם סטודיו לעיצוב גרפי אשר יוכל לעצב ולחשב מידות בצורה נכונה, על כן פתחנו את המחלקה הגרפית שלנו אשר עובדת בתיאום מלא עם מחלקת התפ”י והמחלקות השונות. אנו שמחים להגיד שלנו קיימת מכונת דפוס אופסט חדישה מדויקת ומהירה אשר מדפיסה במהירות של כ 12,000 / 9,000 גיליונות בשעה, תלוי בפרמטרים שנכתבו מעלה.

יתרונות וחסרונות של הדפסת אופסט

יתרונות הדפסה עם מכונת אופסט:

כמויות גדולות מאוד – טכניקת דפוס אופסט היא שיטת הדפסה הנפוצה ביותר מכיוון שהיקפה הגדולים ביותר, עקב השיטה ויעילות של ההדפסה ניתן לבצע הדפסה של גליונות בצורה מסחרית וגדולה מאוד, על כן המחיר מוזל יותר במידה ולוקחים כמויות גדולות.

יכולת הדיוק – המכונה יכולה לדייק מאוד ולהוציא הדפסה איכותית מאוד.

יכולת להיות יצירתיים – ניתן במכונה זו לבצע הדפסה של צבעים מיוחדים כגון, זהב, כסף לקה וכד’ ולהגיע לביצועים ותוצאות מעולות.

חסרונות הדפסת אופסט:

שינוי מידע – להבדיל ממכונה דיגיטלית כאן אם תרצו לשנות מידע תהיה עליה משמעותית בעלות הסופית.

גודל – במכונות האופסט הנפוצות ניתן להדפיס לכל היותר בגודל של גיליון.

מהירות – הדפסת אופסט הוא תהליך איטי יותר בשל מורכבותו של תהליך העבודה, לכן סביר להניח שלא תוכלו להדפיס מהיום למחר.

קושי ומורכבות – שיטת העבודה על מכונת אופסט היא די מלוכלכת ומסובכת (אבל לכם זה לא צריך להיות משנה)

Save

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר