הדפסת חוברת היא דרך שיווקית להציג ולהפיץ מידע על החברה, על השירותים ועל המוצרים ללקוחות קיימים וללקוחות חדשים. תחת ההגדרה של הדפסת חוברת נכללים שבועונים, ירחונים, קטלוגים, ספרונים ועוד. איכות החוברת ורמת העיצוב שלה הם כרטיסי הביקור של החברה, לכן חשוב לבחור בית דפוס מקצועי שצבר וותק ומוניטין רב ויודע להדפיס חוברות מקצועיות, מרשימות וברמת גימור גבוהה.

הדפסת חוברות – 6 טיפים מנצחים!

תהליך ההדפסה של החוברות מתחלק לשני חלקים, תהליך העיצוב ותהליך ההדפסה. כדי להפיק חוברת מרשימה חשוב לשכור את השירותים של מעצב גראפי מקצועי. חשוב להבדיל בין שני סוגי מעצבים, מעצב המתמחה בעיצוב אתרי אינטרנט, באנרים ועוד ומעצב המתמחה בגרפיקה המיועדת להדפסה בבית דפוס.

כאשר אתם מחליטים על הכמות של החוברות להדפסה חשוב לקחת בחשבון כי דברים רבים מתיישנים. לא מומלץ להדפיס סטוק גדול מדי של חוברות, אם תדפיסו כמות בהתאם לצרכים העכשוויים, בעתיד תוכלו לעדכן את המידע ולהדפיס כמות נוספת.

למשקל של החוברת יש חשיבות רבה, במיוחד כאשר מדפיסים חוברת לצרכי דיוור באמצעות הדואר או בהפצה פרטית לסוכנים, לחנויות ועוד. חוברות כבדות יקשו על הדיוור ולכן כדאי להקטין את משקל החוברת.

את משקל החוברת אפשר להקטין באחת מהדרכים הבאות: להקטין את גודל החוברת, בגובה או ברוחב, להשתמש בנייר קל יותר, להפחית את מספר העמודים, להדפיס משני צדי הדף ועוד.

אם תרצו לשדרג את החוברת ולהעניק לה מראה ייחודי ויוקרתי השתמשו בכריכה עבה מנייר עבה שעבר גימורים שונים כמו למינציה, הטבעת פויל בכסף או בזהב, הבלטות תלת ממדיות, ציפוי לכה ועוד.

כאשר אתם רוצים להדפיס כמות גדולה של חוברות, כדאי לבחור בדפוס אופסט המתאים לכמויות גדולות ומוזיל את העלויות. לכמויות קטנות של הדפסת חוברות מומלץ לבחור בית דפוס דיגיטלי. הדפסת כמויות קטנות בדפוס אופסט אינה משתלמת מבחינה כלכלית.

אולי יעניין אותך:

הדפסת חוברות – מידע קצר על סוגי הכריכות

  • כריכה קשה בהדבקה מאפשרת הדפסת חוברות במהירות וכמות קטנה.
  • כריכה רכה בהדבקה מתבצעת באמצעות הדבקה בחום של נייר מודפס בצבע שחור, לבן או צבעוני.
  • כריכת חיבור וחיבור ניט מתאימה להדפסת חוברות בעלות מספר מצומצם של עמודים כמו אלבומים אישיים, קטלוגים, תפריטים במסעדה ועוד.
  • כריכת סיכות אמצע מתאימה הן להדפסה של כמויות בודדות והן להדפסה של כמויות גדולות יותר עד כאלף וחמש מאות חוברות.

בבית הדפוס איילון מדפיסים חוברות מכל סוג, בכל גודל ובכל כמות ומשתמשים בכל סוגי הכריכות. אם אתם מעוניינים בהדפסת חוברת מרשימה ויוקרתית, צרו קשר!

שיחת ייעוץ ללא התחייבות! – טלפון: 072-3308582

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר