הוצאת ספרי קודש

הוצאת ספרי קודש

הוצאת ספרי קודש מדפיסים בחברה עם ניסיון!

הוצאת ספרי קודש – בית דפוס איילון הממוקם בירושלים בשכונת תלפיות הנו בית דפוס אשר מתמחה בהדפסת ספרים, חוברות, עיתונים, קטלוגים ועוד אשר מעמידה את הערכים של המסורת בפרונט. יש לנו את הכלים להפיק משלב הראשונית ועד שלב ההדפסה ולתת מענה מקצועי לדברים הבאים, הדפסת מחזורים וסידורים, מהדורות תלמוד, כתבי הגות, כתבי הלכה, הגדות לפסח, ספרי קודש, ספרי עיון של הוגים. אומנם אנו לא הוצאה לאור אך בהחלט יכולים לבצע כ 90% מהדברים של הוצאה לאור.

הוצאת ספרי קודש

הוצאת ספרי קודש בית דפוס כריכה קשה

הוצאת ספרי קודש – לרוב ספרי הקודש הם מתאפיינים בעיצוב ובעימוד שמרני מאוד, עם הפונטים דוד, נרקיסים וכד’. ועל מנת ליצור את ספר הקודש שיראה בצורה מכובדת, בסטודיו שלנו אנו נתאים את עיצוב הגרפי לכריכה מראה חזותי מכובד על מנת שהספר יהיה ראוי לקריאה וייקח מקום של כבוד על מדף הספרים. כל זאת ע”י גרפיקאית מקצועית אשר תבצע את העיצוב בדיוק ע”פ הדרישה שלכם.

חברת דפוס איילון – מעל הכל שירות וטיב המוצר!

חברת בית דפוס איילון קיימת מעל ל 15 שנים, ואנו שמחים לומר שכ 99% מהלקוחות שלנו מרוצים. ומכיוון שיש לנו את הכלים להתמודד עם כל דבר, אנו בוחרים שלא לקחת עבודות אשר אינן מתאימות לאופי העבודה שלנו או יהיה ספק שנוציא משהו שנראה לא מקצועי, זה לא אנחנו! לכן בחרנו להתמקצע בתחומים ספציפיים וחשוב לנו לתת לכם את השירות הטוב ביותר, נסו אותנו בהדפסת ספרי קודש, נסו אותנו בהדפסת כל ספר שעולה לרוחכם, אנו כאן בשבילכם ולמענכם.

כשמדפיסים ספרי קודש מדובר ללא ספק באחד מענפי הדפוס המודפסים ביותר, בתקופה האחרונה חלה ירידה של הדפסת ספרים באופן כללי ואילו הפקות ספרי קודש רק עלו, מסתבר שענף ספרי הקודש הוא ענף עם נתח שוק של כ 8% בהדפסות באופן כללי. הגורמים לעליית הביקוש היא באופן ישיר בגלל הגידול הפיזי באוכלוסיה הדתית והחרדית שקוראת ועושה שימוש יומי בספרים הללו. צורת ההפצה הווירלית בניהם, המחיר הזול מאוד בין ספק קודש לספר של סופר, או ספר רגיל שיש במדפי סטימצקי לדוגמה.

ענף זה, הוצאה לאור או בתי דפוס אשר מדפיסים ספר קודש מתחלק בדרך כלל ל-2 גורמים עיקריים. האחד, לקוב בתי הדפוס בירושלים מתמחים בהדפסה והפקה של ספרי קודש, מהסיבה המאוד פשוטה, קירוב טריטוריאלי לקהילה החרדית בירושלים, אנו ממוקמים בירושלים בשכונת תלפיות ולכן יש לנו הרבה לקוחות בתחום. ואילו השני הוא חנויות ספרים אשר נותנת שירותים של הוצאה לאור, הפקה והדפסה של ספרי קודש.

הוצאת ספרי קודש

שיטות, וניואנסים להדפסת ספרי קודש

על מנת להדפיס ספרי קודש יש צורך במקצועיות ומקצוענות לשמה, לשים דגש לפרטים הקטנים זהו לא דבר של מה בכך, אנו בדפוס איילון מכירים בכל רבדי הניואנסים והרגישיות בהפקה זו, תוך שימת דגש להקפדה על איכויות עבודה שאינה משתמעת לשתי פנים ולא רואים זאת בתחומים אחרים בעולם הדפוס.

טכנולוגיה

אנו שמחים לומר שחברת דפוס איילון נמצאת בחוד החנית ומתקדמת יחד עם עולם הדפוס, הן מבחינה טכנולוגית והן מבחינת מעקב שוטף אחר טרנדים בתחום אשר הופכים אותנו כבית דפוס לאחד המובילים בירושלים (תלפיות), נשמח לראות גם אתכם מבין לקוחותינו, להלן כמות מצומצמת של ספרי קודש שהדפסנו לאחרונה,

 • ששה סדרי משנה
 • שינון המשפט
 • מגילת אסתר
 • מסכת ברכות
 • הגדות לפסח
 • ספר חסדי השם
 • ספר דברי דוד
 • עטרת שרה
 • ספר רמב”ם המבוער
 • חמשה חומשי תודה
 • ועוד..

מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת להיוועץ ולקבל את השירות שלנו, המשך יום נעים.

 

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר