הפקות דפוס

הפקות דפוס הדפסת קטלוגים - בתי דפוס

הפקות דפוס, עיצוב גרפי, הבאה לדפוס והדפסה.

הפקות דפוס – הפקות דפוס הן חשובות ונדרשות לעסקים וגופים רבים לשם הנעת תהליכים בעסק. יש רבים שטועים לחשוב שהפקות דפוס מכוונות רק לייצור מוצרי נייר שחיוניים לעסק, אך אם יש לך עסק חדש או קיים, סביר להניח שגם אתה זקוק להפקות דפוס מסוגים שונים. בכתבה זו תוכל לקבל פירוט של שירות הפקות למוצרי דפוס שאנו יכולים להציע לך.

במונח הפקות דפוס נכללים שורה ארוכה של שירותי דפוס, שנועדו להצגת המוצרים או השירותים שבית העסק נותן ללקוחותיו הפוטנציאליים. באמצעות הפקות של מוצרי דפוס ניתנת לעסק אפשרות להציג להבליט ולייחד את מה שיש לו להציע לשוק בתחומו, ואילו לעומת זאת בלעדיהם הוא נשאר ללא כלי שיווקי מרכזי שיעזור לו בשכנוע הלקוחות לצרוך אצלו. מסיבה זו אין עסק אשר אינו זקוק מידי פעם להפקת מוצרי דפוס מעת לעת, בכמויות ובסוגים שמשתנים על פי הספק העבודה שמאפיין את הפעילות העסקית שלו.

בין הפקות הדפוס שתוכלו לקבל אצלנו:

עיצוב גרפי– עיצוב גרפי במחלקת הסטודיו שלנו נותן מענה לאלפי לקוחות ועם ניסיון של הדפסה המיועדת לעבודה עם בתי דפוס, החל מתכנון עיצוב גרפי לספר, קטלוגים, מגזינים וחוברות ועד עיצוב פולדרים, כרטיסי ביקור וכד’, אנו עובדים עם אנשים פרטיים ועם גופים מסחריים.

הדפסות– הדפסות של מגוון מוצרים ללקוחות פרטיים או עסקיים. הדפסות של קבצים שהוכנו ונערכו על ידי הלקוח ומובאים אל בית הדפוס להדפסה. יתרונות ההדפסה בבית דפוס הם בכדי לחסוך בעלויות הדפסה במחירים יחסית נמוכים לעומת הדפסה באופן פרטי בבית, חסכון באנרגיה שבטרחה להדפיס חומר רב אשר נדרש לכם בכמויות סיטונאיות, או על רקע חוסר האפשרות להדפיס במסגרת פרטית על גבי חומרים שאינם נייר, עקב הצורך בהפעלת ציוד של מכונות הדפסה דיגיטלית מקצועיות. הדפסות על חומרים שונים פרט למוצרי נייר למיניהם כוללות הדפסה על בד, פלסטיק, עץ, מתכת, ואף זכוכית.

כריכות– שירותי כריכה ולמינציה שניתנים להזמנה במגוון חומרים צבעים ועיצובים לפי בחירת הלקוח.

אלבומים– הפקת אלבומים או ספרי מחזור לאנשים פרטיים או למוסדות לימוד, תוך הצגה מרהיבה של התמונות בשילוב של הוספת טקסטים לפי בחירה בטעם אישי של הלקוח. הפקת אלבום היא מתנה נפלאה ומזכרת נפלאה שמאפשרת להנציח רגעים מיוחדים בחיים.

ייעוץ אישי– במסגרת של ייעוץ אישי תוכלו לקבל שירות של עיצוב גרפי למוצרים שלכם, ייעוץ לגבי אופן עריכה והצגת המידע לפני תהליך ההדפסה, וכן ייעוץ לגבי תהליך ההדפסה והכריכה שישווה למוצר שלכם מראה אטרקטיבי שיהלום את המסר המתאים שאותו תרצו לשווק ללקוחות שלכם.

לסיכום, הפקות דפוס מייצגות תהליך שלם של מוצרים שאותם תוכלו לקבל מבית הדפוס שבעזרתו תוכלו להציג את השירותים או את המוצרים שייצגו את העסק שלכם בצורה אטרקטיבית ומקצועית באופן איכותי שיתרום להעלאת התדמית החיובית של העסק שלכם כעסק מסודר ורציני שאיתו כדאי לקיים קשרים של יחסי עבודה או צרכנות.

הפקות דפוס הדפסת קטלוגים וחוברות

הפקות דפוס עבור עסקים

הפקות דפוס כגון הדפסות קטלוגים, ברושורים, חוברות מידע, כרטיסי ביקור ומוצרי דפוס אחרים המותאמים לבתי העסק אינם דברים של מה בכך..כי היום עיצוב קטלוג או כרטיס ביקור הנו דבר חשוב הממתג את חברתך ואת העסק שלך, המיתוג הופך להיות חלק בלתי נפרד ממך, מזהות העסק שלך בכל הפלטפורמות, החל מהפייסבוק, יוטיוב, גוגל, אתר אינטרנט וכן גם בעולם החומרי כגון על שולחן הלקוח שלך. כבר ידוע שעיצוב גרפי מהווה אלמנט שיווקי חשוב מאוד. העיצוב הגרפי יהיה שימושי מאוד כאשר תשלוף את כרטיס הביקור בפעם הבא אל מול לקוח פוטנציאל, ולכן הפקת הדפוס אמורה להיות מוקפדת ומותאמת לאופיך האישי כי היא תהיה חלון הראווה וחלק בלתי נפרד מהעסק שלך ל-5 השנים הבאות.

כהשלמת המוצרים שאתה נותן והצגת מרכולותיך עיצוב והפקת הקטלוג מוצרים הוא חיוני לא פחות, מכיוון קטלוג או חוברת מידע על העסק שלך מאפשר לצרכנים ללמוד על העסק שלך, להתוודע לשירות או למוצרים שאת/ה מציע ללקוחות שלך. תפקידו של הקטלוג הוא לספק מידע, לפעמים ליידע על מבצעים, לשדר את ערכי החברה, במקרים מסוימים להציג מחירים וערכי מוסף של חברתכם על פני המתחרים, פרופיל חברה וכד’, מטרת הקטלוג או חוברת המיד לתת מידע על כל הדברים החשובים אותם אתם רוצים לספק ולתת שיידעו אל העסק שלכם.

נכון להיום אין ספק שרשת האינטרנט והרשתות החברתיות שולטות בזירה השיווקית, הפלטפורמה האינטרנטית הפכה זה מכבר לזירת עסקים בינלאומית וארצית כאחד אשר חשובה ומובילה ולא כטרנד חולף אלא יותר כדבר המתפתח ומפתח בעולם כולו, ולמרות עובדות אלו אנו רואים שהפקות הדפוס לא רק לא ירדו אלא עלו במספרן בשנים האחרונות, כשהמחשבים היו כבר בכל בית אמרו שהניירת תצא מהעולם ולא יהיו יותר הדפסות, אך הסתבר שהכמות המודפסת ע”ג נייר רק גדלה, כך קורא בימינו עם עידן האינטרנט, כל עסק צריך להשלים את המיתוג שלו בפלטפורמה הישנה והטובה כגון בית הדפוס. זאת על מנת לתת חיזוקים לעולם האינטרנט, ולכן בעלי עסקים רבים מבינים בחשיבות ובתועלת של הפקות דפוס.

מהם המוצרים בהם אתם יכולים לעשות שימוש בהפקות דפוס ולמי הן מתאימים?

על מנת להיחשף לקהל היעד שלכם עליכם להיות טובים, לתת שירות מנצח ולהיחשף לקהל יעד איכותי וחדש, בצורה של בידול על פני המתחרים שלכם, לתת סל מוצרים שונה וחדש, מתקדם ולא מתחכם שיענה על הצרכים שלהם, וכמובן שעליכם להתבלט ולתפוס את הלקוח בדיוק בזמן שהוא צריך את השירות שלכם, איך עושים זאת? פשוט מאוד…

להלן הפירוט של המקומות בהם תוכלו להיפגש עם הלקוחות הפוטנציאלים שלכם,

  • כנסים מקצועיים
  • וועידות
  • ירידים
  • פרזנטציות

ואלו הם המוצרים אותם תרצו/תצטרכו להפיק עבור הצגת המוצרים שלכם או השירות אותו אתם נותנים לקבל לקוחותיכם,

ברושורים – ברושורים הם חוברות קטנות, עמוד/דף מודפס הכולל מידע אודות המוצר, השירות ומתאים לשימוש בתערוכות ולאיש המכירות ועוד
חוברות מידע – חוברת מידע למוצר/שירות כזה או אחר
מגזינים – מגזין עיתון הנו מוצר טוב ואיכותי אשר מקנה לך ליצור קשר חודשי/שבועי עם הלקוחות שלך, הופך אותך לאוטוריטה בתחומך ושם דבר (בעל ידע רב וסמכות בתחום)
ספר מוצר – ספר מוצר הוא ספר הסבר, ספר טכני אשר נועד לתת מידע על מכונה, על מוצר מורכב כלשהו, אופן ההרכבה, אופן השימוש ופרטים ליצירת קשר
כרטיסי ביקור – כרטיס ביקור בשפה גרפית מזמינה ומסקרת הוא החזית איתה הלקוחות שלך ייתקל בפעם הראשונה והגורם העיקרי ליצירת קשר עימך בהמשך הדרך
פולדר – פולדר הוא תיק מקרטון עם פתיחה כולל כיס פנימי אשר נועד להניח בתוכו חומר אינפורמטיבי כלשהו של הארגון או העסק
קטלוג מוצרים – קטלוג אינפורמטיבי של סל המוצרים אותו אתם מוכרים, המחלקות של החברה והחטיבות השונות, משמש גם את איש המכירות של החברה אשר מציג ו/או משאיר ללקוח הקצא את הקטלוג
פליירים – פליירים לרוב משמשים אתכם בתערוכות, בדואר, על מגבי מכוניות, בדלפק הכניסה ועוד..

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר