ייצור אריזות קרטון

ייצור אריזות קרטון

ייצור אריזות קרטון – אריזה ממותגת

ייצור אריזות קרטון – השימוש בייצור קופסאות או אריזות קרטון דורש תכנון מדויק, בעולם הדפוס קיימים מספר סוגים של אריזות קרטון, ייצור אריזות קרטון בשילובים של טקסטורות שונות, אריזות קרטון קשיח, רך, אריזות עם הטבעות, בצבעים שאינם סטנדרטיים בעולם הדפוס כגון זהב, כסף, לכה מט, לכה מבריק ועוד.

חברת דפוס איילון מתמחה למעלה מ 20 שנה בתכנון והדפסה של סוגים שונים של מוצרים, בניהם עיצוב לאריזות, הדפסה לאריזות וייצור אריזות הנו חלק בלתי נפרד מההפקה. אנו יכולים לספק ללקוחותינו ייצור של אריזות קטנות וגדולות, מורכבות ופשוטות הם בכמות מסחרית וגם בהתאמה אישית לצרכים השונים כגון, לשוק התעשייתי, לתחום הקולינרי, יצרני אופנה, מפעלים, ,תרופות, הייטק, חברות של כימיקלים, בשמים וכד’.

הניסיון הרב שלנו לימד אותנו שיש להבין טוב טוב עוד לפני שניגשים לעצב באיזו אריזה יש ללקוח צורך, על מנת לא לפספס יש את הדברים הבסיסיים אותם נשאל אותך בפגישה, אשר לפעמים נראים טריווייאליים אבל בהחלט חוסכים לנו בהמון ריצות ותעסוקה, בעיקר בזמן יקר.

ייצור אריזות – לשים דגשים לדברים הבאים

  • נדאג לפתרונות אריזה בצד הבטיחותי שלו, שיגיע ליעד ללא פגע
  • נחשוב על פתרון עיגון המוצר לאריזה שלו ע”י קיבוע מיוחד
  • במקרים רבים המוצר רגיש ועדין מאוד, אנו נדאג שהאריזה תהיה מתוכננת וממוגנת בהתאם
  • מכיוון ששילוח בינלאומי עולה הרבה כסף, נחשוב ירוק ונדאג לעבוד עם חומרים קלים (זה נכון גם לגבי הגודל וגם לגבי המשקל)

כבר כמעט כל מוצר שנמכר בסופרים ובחנויות אם תשימו לב יש לו אריזה כלשהי והוא הופק ע”י מפעל קרטונים כזה או אחר, על מנת לבצע ייצור אריזות קרטון מקצועי. מהיא האריזה בעצם אם לא הדובדבן שבקצפת, היום יותר מתמיד הלקוח קונה את מה שמסביב, השירות, האיכות ולרוב את האיכות מודדים בצורת ההגשה. אריזה מעוצב זו צורת הגשה. אתם יכולים לדמיין לכם שף שמגיש לכם סטייק אנטריקוט כשצורת ההגשה שלו תהיה על צלחת מוכתמת בלכלוך של האוכל הקודם ושגודל הצלחת יהיה קטן יותר מהסטייק, לא! תשוו את זה לעיצוב אריזה, המוצר שלכם זה הסטייק במקרה הזה ואילו הצלחת זו האריזה, צורת ההגשה היא האריזה, החיוך של השף שמגיע להגיד את המנה הוא האריזה…כל זה ועוד.

כמו שאין הזדמנו שנייה להיכרות ראשונית ואי אפשר לעשות רושם אחר בפעם השניה, כך גם האריזה משפיעה על הלקוחות שלך.

לבית דפוס איילון יש את הידע לבצע כמעט כל מוצר, אריזה מסחרית, מורכבת ועד פשוטה בכמויות קטנות. נשמח לעמוד לרשותך בכל שאלה והבהרה, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונציגנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי.

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר