מפעל קרטונים

מפעל קרטונים

מפעל קרטונים – עיצוב והדפסה ע”פ דרישה!

מפעל קרטונים – יש לך צורך בקרטון מעוצב? רוצה לצאת מהקופסה? הגעת למקום הנכון!

בית דפוס איילון הנה אחד משלושת בתי הדפוס הגדולים והוותיקים בירושלים העוסק גם בהדפסות על קרטונים, כאן תוכלו לחסוך עלויות של פערי התיווך אם הייתם פונים ישירות למפעלי אריזות קרטון, אצלנו תוכלו לקבל את הקרטון, העיצוב וההדפסה המיוחדת. מעבר לכך לנו היתרונות הברורים הבאים, חברת דפוס איילון הנה אחת החברות המובילות, גדולות וותיקות בתחום הדפוס בירושלים, אנו יכולים לספק לכם את הקרטון עם עיצוב ייחודי, כולל הדפסה…מה שבמקומות אחרים עושים הפרדה ויכול ליקר מאוד את כל התהליך.

מפעל החיים של בית דפוס איילון – יש לנו את הידע הנרחב והכלים להתמודד עם כל הדפסות קרטונים שיש היום בעולם הדפוס, כמעט מכל סוג שקיים בשוק, החל מאריזה לבושם, אוכל ועד למוצרי אופנה ועולם התרופות. אנו יודעים להתמודד עם כל חומר גלם. שם המשחק הוא ניסיון, את מה שאחרים עושים באיטיות אנו עושים בקלות ובמהירות, אנו שמחים מאוד לתת לכם את השירות הטוב ביותר, זו לא רק סיסמא, זו אמונה..אני לא עושים דברים שאנו לא בקיאים בהם.

אנו נותנים שירות לאלפי לקוחות ומספקים מאות אלפי הדפסות הכוללים עיצוב אריזת קרטון, הדפסה וניהול הפרויקטים, הדפסת ספרים, הדפסת קטלוגים, הדפסת חוברות ומגזינים, הדפסת פולדרים ועוד. נשמח לראות אתכם מבין לקוחותינו ולתת את השירות הטוב ביותר. הלקוחות שלנו מגיעים ממקומות שונים, משמע צרכים שונים אשר דורשת מאיתנו ורסטיליות, אנו יודעים לתת מענה ייעודי שיתאים רק לך, נסו אותנו.

תחומים להם אנו נותנים שירות: אריזות לחקלאות, ארגונים וחברות, מפעלים, מוסדות,תעשיות ביטחוניות, בתי ספר, גנים, קונדיטוריות, בתי קפה, מסעדות ועוד.. כמו כן אנו בחברת איילון נותנים מענה גם להדפסות עבור ספרים, חוברות, קטלוגים, כרטיסי ביקור, פולדרים, מגזינים וכד’, נשמח לתת לכם מענה מקצועי ושירות אדיב, התקשרו אלינו והשאר היסטוריה.

בבית דפוס איילון 9 מחלקות, כל מחלקה ומחלקה מתמחה בשלה, החל ממחלקת הסטודיו בה מבצעים עיצובים לתחומים שונים כגון, פולדרים, ספרים, חוברות, מגזינים, תפריטים, רול-אפ, כרטיסי ביקור ועוד.., מחלקת התפ”י, מחלקת כריכייה, מחלקת הדפסה רחבה, מחלקת דפוס דיגיטל, מחלקת דפוס אופסט לכמויות גדולות של הדפסה ועוד..

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר