שירותי הדפסה

שירותי הדפסה הדפסת מגזינים וחוברות בית דפוס דיגיטלי

שירותי הדפסה וקצת יותר!

שירותי הדפסה – בעידן המודרני של היום שבו גם לכם כמו בכל משרד ביתי או עסקי ישנה מדפסת שמוצבת על השולחן בסמוך למחשב, או אפילו מותקנת בו מדפסת רשת, מי בכלל צריך שירותי הדפסה? בכתבה שלפניכם תבינו איך השירותים שלנו יכולים לעזור לכם ומתי הם הופכים לחיוניים ואף בלתי ניתנים להחלפה עבורכם.

שירותי הדפסה ללקוחות פרטיים

במסגרת שירותי הדפסה אותם אנו מספקים ללקוחות פרטיים ניתן לספק הפקות דפוס על מוצרי נייר, אריזות קרטון ועל חומרי גלם שונים לסטודנטים וללקוחות פרטיים. הדפסות כאלו מתאפיינות בדרך כלל בהיקפי עבודה קטנים באופן יחסי, מה שמאפשר לכם לקבל את המוצרים שהדפסתם במהירות ובקלות.

אם אתם מתלבטים איך לעצב את התמונה או את הטקסט שהכנתם בעצמכם, תוכלו להיעזר בשירות של עיצוב גרפי שקיים בבית הדפוס שלנו וכך להביא את המוצר שהזמנתם למראה שלם יפה והרמוני יותר, אשר יעביר בצורה הטובה ביותר את המסר שרציתם. כך למשל פרט לשימוש הנפוץ בהדפסה על מוצרי הנייר שכבר מוכרים לכם כפעילות סטנדרטית של בתי דפוס רבים,

ניתן להדפיס טקסטים ותמונות גם על גבי מתנות שונות כמו ספל קפה, חלוקים, מגבות, או על גבי מארזים אישיים שתרצו להעניק להם נימה אישית ומיוחדת כמו מתנות לידה לאם או לתינוק, ליצור ולהדפיס אלבום תמונות של חוויות משפחתיות או אישיות אשר ישמש כמזכרת לילד, להורים המבוגרים, או בוק לבת מצווה. הענקת מתנה מיוחדת כזאת שהודפסה באופן אישי לאהוב יקר מעצימה את חווית המתנה אשר הופכת לבלתי נשכחת בעיני המקבל.

שירותי הדפסה ללקוחות עסקיים

במסגרת שירותי הדפסה לעסק ניתן ליהנות מחבילת מוצרי דפוס לעסקים קטנים ובינוניים אשר כוללת את הכנת הפקת וביצוע הדפסת כל מוצרי הנייר שנדרשים לפעילות השוטפת של העסק שלכם. בחבילה זו נכללים הדפסת נייר עם לוגו, הדפסה על מעטפות, כמו גם הדפסת פנקסי הזמנות חשבוניות או קבלות. בנוסף חבילה מורחבת שכוללת גם הדפסת חומרי שיווקיים סטנדרטיים לעסק כמו הפקת כרטיסי ביקור, הדפסת ספרים אישיים, פליירים, קופונים, מגנטים, לוחות שנה, חוברות, הדפסת קטלוגים של מוצרים או מבצעים עונתיים שמוגבלים בזמן הרכישה או עד גמר המלאי.

חבילת שירותי הדפסה מורחבת לעסק כוללת הדפסות על גבי מוצרים נלווים או גדולים, כגון הדפסה על אביזרי פלסטיק גומי שבהם רוצה בעל העסק לעשות שימוש כמתנות ללקוחותיו או הדפסה על משטחים גדולים שנועדו לפרסם את העסק כמו שלט לחנות, מדבקות לחלון הראווה, הדפסה על גבי טפט שיודבק על הרכב המסחרי של העסק, או לשם פרסום על גבי שלטי חוצות. שירותי ההדפסה ללקוחות העסקיים ניתנים בשילוב שינוע החומרים המודפסים אל בית העסק או הפצתם אל יעדים אחרים לפי הזמנת הלקוח.

אז כלקוחות פרטיים או עסקיים, אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו ולגלות אלו שירותי הדפסה אנו יכולים להציע לקידום המטרות שלכם.

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר