בית דפוס איילון  – מדפיסים לכם פתרונות
בתי דפוס בירושלים – כשחשוב לך להראות
 המחשבה שלכם וביצוע שלנו

בית דפוס איילון

מאז 1988, אחד מבתי הדפוס המובילים והמתקדמים ביותר בארץ


בית דפוס בירושלים, דפוס איילון, קיים מאז 1988, בית דפוס איילון הנו אחד מבית דפוס או בתי דפוס המובילים והמתקדמים ביותר בארץ. אנו מאמינים בשילוב של שירות, מקצועיות וחדשנות. אנו בית דפוס אשר עושה שימוש בטכנולוגיות החדישות ביותר בעולם על מנת להבטיח תוצאות איכותיות ללא פשרות, ברמה הגבוהה ביותר. חברת איילון דפוס היא אחת מבתי הדפוס היחידים אשר עובדים בשיטת Staccato Fm Screening  השומרת על נאמנות מקסימלית של הדפסה למקור. לקריאה נוספת לחצו כאן בית דפוס בירושלים.

למידע נוסף או קבלת הצעת מחיר

חייגו 02-679-6636 או

פנו לבית דפוס


מבט לבית הדפוס


"כבית דפוס גדול המחזיק מחלקות שונות ומגוונות הכנו עבורכם טעימה קטנה בסרטון 360 הממחיש את הבידול שלנו"


עמית עיני

מנכ"ל

אודותינו

דפוס איילון, מאז 1988…

מאמרים

עקבו אחרינו, שווה להישאר! טיפים, מבצעים, חדשות ומידע שימושי

כלי עזר

מחשבון, שרטוטים, והדרכות שיהפכו את העבודה שלכם לפשוטה ונוחה

לקוחות

מספר מכונות

מספר המחלקות

מספר עובדים

בית דפוס איילון - איכות, מהירות ושירות

בית דפוס בירושלים: שירות, איכות, מהירות

נסו את הסטנדרט הגבוה שלנו וקבלו את שירותי הדפוס הטובים היותר, עיצוב גרפי, גימור ושירותים נוספים במחלקות השונות, היכנסו לצפות בעבודות שלנו בכדי להיווכח על הסטנדרטים הגבוהים והכלים אותם אנו נותנים ללקוחותינו, אנו משדרגים ומתעדכנים בשוק הדפוס מדי פעם ופעם על מנת לשדרג את המערכות בהן אנו משתמשים באופן מתמיד.  אם אתם מחפשים בית דפוס בירושלים והסביבה – אנו הכתובת!

למידע נוסף או קבלת הצעת מחיר

חייגו 02-679-6636 או

פנו לבית דפוס

בית דפוס דיגיטלי באיכות ורמה שלא הכרת

מחלקת הדיגיטל של בית דפוס איילון תספק לך את המוצר הגבוהה והאיכותי ביותר, אשר תבטיח עמידות לטווח הארוך. בדפוס שלנו תוכלו לקבל החל מכרטיסי ביקור, לוחות שנה, הדפסת ספרים, קטלוגים, חוברות ומגזינים, ספרי מחזור, עיתונים, תפריטים ועוד.. לחברת דפוס איילון הממוקמת בירושלים אשר בשכונת תלפיות יש את היכולת לספק מוצרים שונים ומגוונים ולהיעזר בניסיון הרב של המחלקות השונות. ברשותנו מדפסות מתוצרת החברות המובילות בעולם הדפוס בעולם. אשר באופן ישיר מקנות לנו את האפשרות לספק לקהל לקוחותינו את השירות המהיר והאיכותי ביותר עבורכם בדיוק כפי שדמיינתם.

דפוס אופסט – כי זה משתלם לך

בתי דפוס רבים נותנים מענה להדפסת אופסט או הדפסה דיגיטלית אבל דפוס איילון  הנו אחד מבתי הדפוס הטובים והגדולים בתחום אשר עושה שימוש במדפסות אופסט מקצועיות ועתירי טכנולוגיות עם שימת דגש ליכולת הפקה מהירה ואיכות ללא פשרות. שיטת ההדפסה המתקדמת של דפוס איילון מאפשרת לנו לתת לכם מוצר משלב הרעיון ועד המוצר המוגמר. הרשו לנו לתת לכם מענה בהדפסת ניירת משרדית, קטלוגים, פולדרים, פנקסי חשבוניות / קבלות, מעטפות, נייר מכתבים או כל מוצר מיתוגי כזה או אחר.

פורמט רחב – שלטי חוצות, פוסטרים ומדבקות

בית דפוס תלפיות – בית הדפוס שלנו ממוקם בתלפיות בירושלים ואנו נותנים מענה מקצועי אשר מיועד למוצרים שניתן להדפיסם רק בפורמט רחב כגון: מדבקות ויניל, פוסטרים, הדפסות רול אפים, שלטי חוצות, סטנדים, קאפות ועוד..

שירותים לבתי דפוס

בתי דפוס רבים מבקשים מאיתנו את השירות של ההדפסה בלבד, לא כולל עיצוב גרפי וכד’, אנו שמחים ומברכים על שיתופי פעולה מסוג זה, אשר דורש מאיתנו לעמוד בזמנים מול בתי דפוס אשר מחויבים ללקוחותיהם, כאן הגדולה שלנו כבית דפוס מקצועי לתת מענה מקצועי בזמנים קצרים לכל סוגי ההדפסות הדיגיטליות והאופסט.

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר