הדפסת ספרי ילדים

הדפסת ספרי ילדים

הדפסת ספרי ילדים – רוצים להפיק ספר לילדים?

ראשית נמליץ לכם לצפות בסרטון הבא על מנת להבין קצת יותר את תהליך הדפסת הספר, כל ספר עובר תהליך דומה למעט סוגי הכריכה השונים

הדפסת ספרי ילדים – בית דפוס איילון מתמחה בהפקת דפוס דיגיטלי ואופסט לכמויות גדולות וקטנות כאחד, משלב ליווי הלקוח בתחילת דרכו ועד הפקת המוצר הסופי. בית דפוס איילון הנו בחוד החנית בכל מה שקשור לעולם הפקות ספרים, עיצוב ספרים והדפסת ספרים, אנו שמחים לקחת חלק בהצלחות של חברות הוצאה לאור, סופרים מקצועיים ובתחילת דרכם.

הדפסת ספרים – היכולות של דפוס איילון הנה וורסטיליות ובגוון, ביכולת הדפסת ספר בכל סוגי או גדלי נייר עם יכולת הדפסה דיגיטלית בכמויות קטנות ואופסט בכמויות גדולות…מעותק בודד ועד מאות אלפי עותקים. אצלנו בדפוס יש את הכלים להתמודד והניסיון הרב לתת מענה של הדפסת ספרי ילדים, כולל איור, תוכן ועיצוב גרפי.

ההפקות של הספרים מוגשים בטכנולוגיה שונות ולכן אנו יודעים להתאים לכם את החליפה שתתאים בדיוק לצורך שלכם, ע"פ דרישה וע"פ הכמות וחומרי הגלם איתם נדפיס את הספר. בית דפוס דיגיטלי מקנה לנו את היכולת להגיע לרמות ביצוע גבוהות מאוד וביעילות ומהירות רבה. נשמח מאוד לארוז לכם את המילים בצורה הטובה ביותר.

הדפסת ספרי ילדים

אלו שאלות לפני תחילת עבודה על ספר ילדים אתם צריכים לשאול את עצמכם?

כיצד תארגנו את הטקסט שלכם? חשוב שתפתחו תיקיות שונות ותגיעו לפרויקט מסודר על מנת שכל גרפיקאי שייכנס לפרויקט יוכל להבין במה מדובר, שלב ראשון זה סידור הטקסטים והתמונות, יש לפתוח תיקייה שונה לתמונות ולקרוא לכל בשמות הייעודיים אשר יתאימו לתוכן
מהו הגודל המומלץ לספר? עוד לפני הכל עליכם להחליט מהו הגודל הרצוי המבוקש ועל פי זה להתחיל לעבוד. לגודלו של הספר, הכריכה והעיצוב הגרפי יש השפעה ישירה על המחיר
באיזה סוג של כריכה לבחור? גם פה אין חוקים, אפשר לבחור כריכה קשה, רכה או עם גימור ועיטורים שונים, היות ואין ספור אופציות חשוב להגדיר תקציב מראש ולהבין יותר לעומק את הצרכים. לכל סוגי הכריכות הקיימות היום בשוק יש את החסרונות והיתרונות, עלכם פשוט לבחור את מה שחשוב לכם במסגרת התקציב.

הדפסת ספרי ילדים אמא שוטרת

האם אתם יודעים מהיא כמות העותקים האופטימלית עבורכם?

ראשית אל דאגה, אם הדפסתם כמות שלא הספיקה עבורכם תמיד תוכלו להדפיס בשנית כמות כפולה ומכופלת, מצד שני, חשוב שתעשו חישוב ראשוני של מספר העותקים הרצויה, על מנת שתדעו פחות או יותר לקראת מה אתם הולכים מבחינה תקציבית ומבחינה שיווקית. אם אתם צריכים עזרה בהבנת הצרכים שלכם ותוך שכלול ע"פ הערכת המחיר של התקציב שלכם, אנחנו כאן בשבילכם.

הדפסת ספרי ילדים "אמא שוטרת" מחייכת

*תמונות/איורים ספר "סבתא יולנדה והשכנה שושנה" דודי שמאי – הדפסה: דפוס איילון

*תמונות/איורים ספר "אמא שלי חוקרת" יעל פושקין – הדפסה: דפוס איילון

כריכה וגימורים בדפוס איילון

אצלנו במחלקת הכריכה והגימורים יש אפשרות לכרוך את הספרים שלכם במגוון רחב של טכניקות כגון, כריכה רכה עם דבק חם, כריכה עם ספירלה, כריכת סיכות וכריכה קשה. את הכריכה בדבק חם בדפוס איילון אנו מבצעים באמצעות מכונה אשר מוגדרת במכונה "חצי אוטומטית" ובה ניתן לבצע עבודת כרסום לביצוע ע"ג נייר המודפס בעומקים השונים, בצירוף הכריכה וביציקת דבק נוזלי חם אל החריצים שנוצרו באמצעות הכרסום וכבישה בלחץ רב המתאים למוצר. הגימור מתבצע ע"י חיתוך בעזרת גיליוטינה למידה המדויקת הרצויה ושהוגדרה מראש.

ביצוע כריכת סיכות בבית דפוס איילון ניתן לבצע כריכה במחברת ע"י 2 סיכות, כריכת סיכות לרוב ידועה ומיועדת כשיש מספר מצומצם של דפים. ואילו כריכת סיכות בצד החוברת (לא מחברת) מיועדת לאיגוד של כמות גדולה של דפים ולרוב עושים שימוש על מנת ליצור חוברת מקצועית ואסתטי הדבקה של סרט בכדי לכסות בצורה יפה את הסיכות.

כריכה ספירלה איכותית לשימושים שונים על מנת ליצור כריכת ספירלה אנו נבצע חירור של הנייר אשר יהיה מיועד להחדרת הספירלה עם הכריכה ובאמצעות הציוד המתאים לכך אנו נשחיל ונאגד את הדפים, על מנת ליצור מראה וידאלי מושלם ובכדי לשמור על החוברת בדרך כלל אנו נמליץ להוסיף שקף מעל הדף הראשון שיחצוץ את שאר הדפים ויהיה בינם לבין הכריכה.

כריכה קשה לשמירה על טיב המוצר ואיכותו לטווח הארוך הכריכה הקשה זוהי גולת הכותרת של הכריכה והיא הנה מורכבת ברמת התהליך של הייצור, אנו נדביק את החלק שהדפסנו ע"ג נייר (כזה או  אחר) לקרטון מיוחד אשר מחולק ל-3 חלקים, אחרוי, קידמי ושדרה. לאחר שנדביק נחבר את חלקו הפנימי של הספר ע"י "פורזץ"

השבחה אנו בסטודיו איילון ניתן לך את האופציות של ההשבחה הבאות ועוד – למינציה מבריק/מט ומגוון הטבעות והבלטות מסוג פולאסטר שהוא דמוי כסף או זהב

הדפסת ספרי ילדים – מומלץ מאוד לבצע הדפסת ספרי לילדים בבית דפוס מקצועי, אם ברמת ההפקה ואם ברמת העיצוב וההדפסה, חשוב שתקבלו רמת גימור טובה על מנת שהספר יעשה את העבודה וייתן את האפקט הרצוי, תתקשרו ותתייעצו איתנו לפני החלטה גורלית של הפקת ספר מקצועי לילדים.

בהצלחה!

Save

Save

Save

  לקבלת הצעת מחיר