כיצד בוחרים בית דפוס מקומי?

כל עסק וכל אחד יודע שכאשר אנו מחפשים בית דפוס ברוב המקרים נרצה שהוא יהיה קרוב לביתנו או קרוב לעסק כמובן שנרצה גם לקבל פתרון איכותי ומהיר אבל כיצד באמת יודעים לבחור בית דפוס מקומי קרוב לבית?

כמובן שאין היגיון לנסוע רחוק עבור שירותי בית דפוס ואכן גם אנחנו בבית דפוס איילון מקפידים לפנות לקהל הירושלמי הקרוב אלינו, על מנת להסיק מסקנות למאמר זה שאלנו מספר לקוחות שלנו וקולגות מהם הפרמטרים הכי חשובים שהלקוחות ציינו לפני שהגיעו לקבל שירות (ברוב המקרים אפילו הדירוג היה דומה)

בחרנו לצמצם ולכתוב את 6 הפרמטרים שעלו ברוב השאלות:

1.שירות – ברוב המקרים חשוב לברר אודות רמת השירות בבית דפוס שכן לא יעזור אם הוא במרחק 5 דקות מהבית וחסכתם 10 דקות נסיעה אבל כאשר תרצו לקבל חומרים או עזרה להוציא לפועל את הרעיון שלכם תאלצו לשרוף המון זמן בגלל מחסור בשירות ולכן גם עם אתם גרים לצורך הדוגמא בירושלים ומחפשים בית דפוס בירושלים ישנה חשיבות לרמת השירות מתוך שאר בתי הדפוס בירושלים-כיצד ניתן לדעת על השירות ? כבר במהלך הפנייה אפשר להבין מי האנשים מולם אתם עובדים .

2.מקצועיות – לא יעזור ברוב המקרים אחרי שתבחרו בית דפוס מקומי תאלצו להתמודד עם רמת המקצועיות שלו ולכן הנושא השני החשוב שבחרנו הוא להמליץ לכם להתרשם מתיק עבודות או מרמת היצירתיות והמקצועיות בביצוע התהליך אצל הבית דפוס.

3.טכנולוגיה – לכל בית דפוס יש כלים טכנולוגיים רצוי להתעניין במקצת באיזה תוכנות ומכשירים הבית דפוס עובד שכן זה ישפיע על רמת המוצר אותו תקבלו ולכן גם כאשר יש מבחר בתי דפוס מקומיים לצורך העניין במקרה שלנו בתי דפוס בירושלים עדיין ישנם היבדלם רבים בין דפוס אחד לשני.

4.פתרון רחב – לא מעט יוצא לכם להתעניין בשירות הדפסה מסוים ולאחר מכן תרצו להעזר בשירות משלים לדוגמא:הדפסת לוגו משולב תמונה של העסק על נייר ולאחר מכן לחשוב על מוצרי קד”מ ולכן חשוב להבין איזה פתרון כולל יש לבית דפוס על מנת לבצע רכישה חכמה ולא לקפוץ מבית דפוס אחד לאחר באמצע תהליך .

5.מהירות – ברוב המקרים השירות המתבקש מכיל לו”ז ברור מראש חשוב לדעת -בית דפוס  מסוגל לספק עבורכם את המוצר המוגמר קצת לפני שאתם מגיעים לזמן האמת ובכלל להבין כמה מהירות בית הדפוס מסוגל לייצר בהסתכלות אחורה .

6.מחיר – בחרנו לכתוב אחרון אפילו שהוא חשוב לכולם יש המון לקוחות שמצאו את עצמם משלמים פעמיים לבית דפוס חדש אחרי שנקלו באחד מהפרמטרים שציינו שאינו ברמה גבוהה ולכן לא תמיד המחיר הוא זה שקובע 🙂

אולי יעניין אותך:
בית דפוס דיגיטלי
הדפסת חוברות

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר