גימורים והשבחות – הכל במקום אחד!

סוגי גימור שונים המעניקים למוצר מראה יוקרתי וחדשני שיעזור לשדרג כל עבודת עיצוב והדפסה.

למינציה:
יצירת מעטה פלסטי בתהליך כימי של חום וחומר להגנה מרבית על מוצרי הנייר וכתוספת עיצובים למוצרים. שלושה סוגי למינציה נפוצים בעולם הנייר למינציה מבריקה/מט/בד.

שטנץ:
מבלט או סכין צורנית החותכת את מוצר הנייר על פי תכנון וייצור של סכין , בתהליך השטנץ ניתן לבצע קו שבירה-ביג או אף ליצור מוצר צורני סופי. סכין המבלט נבנית בתוך בסיס עץ. הכנת המבלט היינה חד פעמית מאחר וניתן להשתמש בה גם בעתיד ולחסוך בעלויות ההפקה הבאות לאותו המוצר.

לכָּה UV סלקטיבית:
לכה בעלת נפח למגע המשמשת בעיקר לייחוד החלק המודפס הדרוש, על גבי שטח שאינו מצופה כולו בלכה ייחודית זו, מומלצת לשימוש בעיקר על גבי למינציה מט והדפסה כהה ובכך מבליטה עצמה משאר ההדפסה.

גימורים והשבחות

לכָּה רגילה ורניש:
ציפוי לכה כהגנה על הצבע המודפס כמו גם הגנה על העברת צבע כאשר העבודה מורכבת מקיפולים שונים. הלכה קיימת אף היא בגימורי משי,מט או מבריק כנדרש.

לכה מים:
משמשת בעיקר בעולם המזון , לכה בעלת ייבוש מהיר ויצירת מראה משי.

הטבעה בחוֹם- פוייל:
גלופת מתכת, שבה יופיעו העיצובים אותם נרצה להבליט ולמלא בצבעים מודגשים כגון זהב או כסף.

הבלטה עיוורת:
הבלטת שטח על גבי מוצר דפוס שנעשה באמצעות גלופת מתכת.

פרופורציה:
קו מקווקו רציף המשמש לתלישת דפים כגון שוברי תשלום וכיוצ”ב.

ביג:
קו מכני המשמש לצורף “שבירת” הדף לקיפול נוח ומדוייק משמש בעיקר בניירות בעלי משקל סגולי גבוה.

נומרטור ודאטה משתנה:
בחלק הניתן לבצע לאחר הדפסה ישנה אפשרות למספור רץ ועוקב על מס רב של פריטים בעלי רקע הדפסה זהה כגון חשבוניות כרטיסים שוברי הנחה ועוד.. כמו כן ניתן ליעד מתוך מס רב של פריטים כל פריט עבור שם ספציפי מיועד כגון דיוור ממוקד לפי שם לקוח.

 

אנו בחברת דפוס איילון שמחים לתת מידע ולתת ערכי מוסף נוספים לכל מי שעוסק מתחום הגרפי, הבאה לדפוס וההדפסות, אנו משתפים פעולה עם מיטב המעצבים, בתי הדפוס, לקוחות קצה, גופים פרטיים ומסחריים כאחד. נשמח לתת גם לך מענה ראוי, אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר על מנת להתייעץ או לקבל שירות.

 

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר