הדפסה וכריכה

הדפסת קטלוגים - דפוס איילון

הדפסה וכריכה במקום אחד!

הדפסה וכריכה – בכדי להדפיס עבודה, ספר או כל דבר אחר אשר דורש קריאה (למעט web) יהיה לכם הצורך בהדפסה וכריכה מתאימה, האיכויות של הדפסת הכריכה והחוברת או הספר עצמו חשובה. לכן יש לכל אחד אפשרות להדפיס באיכויות משתנות וזה נגזרת גם של העלויות השונות, אם תרצו להדפיס מהר והאיכות שלכם לא תהיה חשובה, נניח כי ההדפסה היא הדפסת חוברת זמנית ולא מקורית עבור פרזנטציה חד פעמית, אז המחיר יהיה אטרקטיבי יותר ממחיר של הדפסה שאינה הדפסה דיגיטלית אלא הדפסת אופסט, הדפסת אופסט מיועדות לאיכויות וכמויות יותר גדולות ויכולת הבקרה של בתי הדפוס יותר גבוהות, ניתן להיכנס באופסט לפרטי פרטים ולניואנסים שבדפוס דיגיטלי אין את היכולת לעשות זאת.

מאמר בנושא סוגי כריכות

לקוחות רבים שהגיעו אלינו אחרי שחיפשו בית דפוס בירושלים דורשים מאיתנו להדפיס חוברת עבור העסקים שלהם, על מנת ליצור מיתוג של איש המכירות, על מנת לפרסם מוצרים שלהם ועוד…בין הייתר יש את אלו המבקשים לעשות רושם על הלקוח שלהם, כאן אנו בסטודיו לעיצוב גרפי נכנסים לתמונה, בונים קונספט שיתאים לצרכים של הלקוח ועושים מניפולציות בריאות על מנת ליצור את הרושם שצריך. לדוגמה ברוב המקרים שירצו להרשים אנו נמליץ לעשות כריכה מרשימה שתתפוס את העין, ניתן לעשות זאת ע”י כמה פרמטרים, אחד מהם הוא לעצב כריכה קשה אשר תתאין לרוח העיצוב בנדרש.

חומר גלם משתנה בהתאם למה שתרצו לשדר!

סוגי הכריכות הם מגוונים כמעט ואפילו יותר מסוגי הנייר עליהם מדפיסים את הספר, כשניגשים להדפסה אז חושבים מראש על הכריכה, את הכריכה ניתן להשיג בגדלים שונים, צבעים שונים וטקסטורות מעניינות. בנוסף לכך אפשר לחרוט, לבצע הטבעה על כל כריכה, בונים שטנץ ורק לאחר מכן מבצעים את ההטבעה. בית דפוס אילון תשמח לקחת חלק מעיצוב, הדפסה וכריכה של הפרויקט שלך, לנו מגוון רחב של כלים איתם נוכל לתת לך מענה מקצועי, כמעט לכל דבר.

להלן מספר מצומצם של סוגי כריכה הקיימים בעולמות הדפוס,

  • כריכה קשה – כריכה עמידה בפני קימוטים וקיפולים
  • כריכה רכה –   הדבקה בדבק חם של פנים הספר לעטיפה
  • כריכת סיכות –  שתי סיכות המשודכות במרכז המוצר
  • כריכת ספירלה מפלסטיק –  הכריכה המוכרת ובה הדפים נכרכים באמצעות סליל ספירלה, במקרה הזה מפלסטיק
  • כריכת ספירלת מתכת –  הכריכה המוכרת ובה הדפים נכרכים באמצעות סליל ספירלה, במקרה הזה ממתכת

 

 

 

 

Save

Save

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר