הדפסת אופסט – הכמויות גדולות, ההדפסה מהירה והמחיר נמוך ואטרקטיבי!

הדפסת אופסט היא שיטת הדפסה מסורתית המתאימה להדפסה של כמויות גדולות ומסחריות של עותקים. מכונת האופסט מסוגת להדפיס כמויות גדולות של עותקים בתוך זמן קצר ובעלות ההדפסה הזולה ביותר מבין כל שיטות ההדפסה. ההדפסה מתבצעת על ידי לוחות אלומיניום המעבירים צבע לגלילים ומהם לנייר. בצד אחד של המכונה מכניסים גיליון נייר לבן ובצד השני יוצא גיליון מודפס.

הדפסת אופסט – 5 דברים שלא ידעתם על שיטת ההדפסה

תהליך ההדפסה מתבצע באמצעות מכונות מיוחדות אשר יודעות לקרוא קובץ גרפיקה ממוחשב ולהפוך אותו לתמונה המוקרנת על לוחות אלומיניום.

לכל צבע דרוש לוח אלומיניום נפרד. להדפסה בצבע אחד דרוש רק לוח אחד, אך להדפסה צבעונית בארבעה צבעים, למשל, יש צורך בארבעה לוחות. ארבעת צבעי היסוד המשמשים להדפסה צבעונית הם כחול, מג’נטה, צהוב ושחור. שילוב בין צבעי היסוד מאפשר אין סוף של צבעים וגוונים.

לאחר התקנת הלוחות על גבי המכונה מריצים מספר דפים כדי לקבל את גוון הצבעים המדויק. זהו תהליך הנקרא בשפה המקצועית “סט אפ”. לצבעים הבסיסיים אפשר להוסיף גם צבעי פנטון, צבעים מטאליים או צבעים זרחניים כדי לקבל דף מודפס עם מראה מיוחד, מרשים ויוקרתי.

מכונת הדפוס יכולה להדפיס כל גודל של דף וכל סוג של דף. אפשר להדפיס העתקים בגודל של שמינית גיליון, רבע גיליון, חצי גיליון ועד לגיליון שלם מכל סוג של דף, החל מדף נייר דק במיוחד ועד לדף נייר עבה מאוד.

כדי להגיע לתוצאות מדויקות ומדויקות יש צורך בציוד משוכלל ובדפסים מקצועיים. הדפס צריך לדעת להזין את הצבע בכמויות מדויקות, להרכיב את לוחות האלומיניום במכונה באופן מקצועי ומדויק, להזין נכון את הנייר ולהריץ את הדפים עד לקבלת התאמה מדויקת של הצבעים ותמונה ברורה ובהירה.

אולי יעניין אותך:

הדפסת אופסט – כל היתרונות והחסרונות

  • דפוס אופסט מיועד להדפסה של כמויות גדולות, החל מאלף עותקים ועד מאות אלפי עותקים. בשיטה זו אפשר להדפיס מספר גדול של עותקים במחיר נמוך ומשתלם, יחסית לשיטות דפוס אחרות.
  • הדפסה אופסט מאפשרת יכולת דיוק מרבית, צבעים חדים וממוקדים ורמת גימור גבוהה במיוחד.
  • הדפסת אופסט היא שיטת הדפסה איטית יותר בשל תהליך העבודה המורכב, בניגוד לשיטות אחרות, ברוב המקרים לא תוכלו לבצע הזמנת דפוס מהיום להיום.

בבית הדפוס איילון עובדים בעלי מקצוע שרכשו ידע וניסיון רב. צוות העובדים יודע להפעיל את המכונה ולהתאים את הצבעים עד לקבלת איכות הדפסה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

מחפשים הדפסות באיכות ללא פשרות? צרו קשר – בטלפון: 072-3308582  שיחת ייעוץ ללא התחייבות!

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר