הדפסת ספרים

הדפסת ספרים, הדפסת ספר

 

הדפסות ספרים – הדפסת ספרים מבצעים אצל מומחים!

מוזמנים לפנות רגע מזמנכם ולצפות בסרטון של ספר שהדפסנו בדפוס, צפו בתהליך ההדפסה

הדפסת ספרים – אצלנו בדפוס איילון תוכלו למצוא את כל הידע, הניסיון והטכנולוגיה הנדרשים למלאכת הדפסות ספרים מקצועיים, טכניים, טכנולוגיים, לילדים, להורים אשר יותאמו באופן אישי למוצר והכל בליווי אישי מתחילתו של תהליך הדפסת ספרים ועד למוצר המוגמר.

בתהליך הדפסת ספרים ניתן לבחור ממגוון רחב של סוגי הכריכות: כריכה קשה עם תפירה, כריכה רכה, כריכת ספירלה או כריכת סיכות ואת כולם תוכלו להדפיס בכל כמות שתרצו, גדולה או קטנה. גם מחלקת הגרפיקה שלנו לרשותכם לעימוד ועיצוב הספר שלכם.

אנו בחברת דפוס איילון שמים דגש על בקרת איכות קפדנית, אשר בודקת בכל שלבי התהליך את ההדפסה, אם במחלקת דיגיטל, אופסט כריכייה וכד. משלב הרעיון ועד אספקת הדפסת הספרים או כל מוצר אחר, אנו דואגים לפקח על איכות ההדפסה בכל שלבי הייצור, החל מהקריאייטיב במחלקה הגרפית, דרך טיפול בעבודה במחלקת הקדם דפוס עד להדפסת המוצר תוך כדי שמירה על איכות הרשת ופיקוח על עבודת החיתוך, כריכה, השבחות.  ועד האריזה הסופית.

הדפסת ספרים, הדפסת ספר

“דפוס איילון” נמצא בחוד החנית של בתי הדפוס הקיימים בארץ ונחשב בגודלו לבין בתי הדפוס הגדולים והוותיקים בארץ ובפרט בירושלים. דפוס איילון שם דגש לתחומי הדפסות ספרים, הדפסת קטלוגים, הדפסת מגזינים ועוד..קהל לקוחות דפוס איילון נהנה כבר למעלה מ-20 שנות עבודה מהניסיון העשיר שלנו בהתמודדות מול פרויקטים מורכבים ובהבנת הצורך של הלקוח בשירות איכותי, עמידה בזמנים ויכולת פשוט לתת מוצר טוב!

על מנת למקד אתכם אנו צריכים לדעת בפנייתכם מהם הצרכים שלכם – עיצוב גרפי לספר, הדפסה או שילוב של השניים. כמו שציינו קודם לכן דפוס איילון מסוגל לתת מענה להפקת הספר שלכם משלב הרעיון ועד ההדפסה.

בתהליך הדפסת ספר והעיצוב יש לשים דגש בעיצוב הכריכה

עיצוב הכריכה של הספרים הוא בעצם האריזה הגרפית של המוצר, מה שיגרום ללקוח לרכוש את הספר שלך. העיצוב והאריזה הגרפית היא כלי שיווקי ויש לה השלכות הרות גורל להצלחתו של הספר. חשוב לציין שבעיצוב הכריכה יש להשתמש בתעוזה, להקפיד על הפרטים הקטנים על מנת להעביר את האינפורמציה/מסר באופן ישיר ללקוח, על כן יש להקפיד לא לעשות דברים מסוימים ואילו אחרים לשים בהם דגש, לדוגמה,

רשימת תעשה בכריכת ספרים (המלצה בלבד):

 • השתמשו בצבעים המתאימים לאופי הספרים
 • השתמש בתמונה או איור
 • שם הספר צריך להיות דומיננטי
 • האימג’ צריך להעביר מסר מתאים לאופי הספר או שירמז על תוכנו
 • השתמש בפונטים מתאימים
 • שימו דגש לשפה גרפית אחידה
רשימת אל תעשה בכריכת ספר (המלצה בלבד):

 • אל תשתמשו בתמונות פרובוקטיביות אלא אם הספר כזה
 • אל תעצב בעצמך אם אינך מעצב גרפי, תן למקצועיים לבצע את העבודה
 • אל תגדילו או תבליטו את שם המחבר יותר משם הספר
 • אל תביעו עמדה או תתנו את הפאנצ’ של הספר, השתמשו רק ברמזים
 • לא להצמיד כיתוב לשוליים (על מנת שלא ייחתך או יתקפל)
 • אל תשתמש באיכות תמונות ירודה, זה יפגום בספר
הדפסת ספרים – עימודי דפים פנימיים בספרים

הדפסת ספר ובכלל סטנדרט העימוד שלנו הנו ברמות הגבוהות ביותר, חשוב לנו לציין שהחשיבות של העימוד היא מכרעת והיא מספקת חווית משתמש לקריאה מהנה יותר, כי העימוד הנכון יאפשר לכם לקרוא בבהירות ייתר, במהירות רבה ובקלות.

הדפסת ספרים, הדפסת ספר

אז איך עושים עימוד נכון?

כשמבצעים הדפסת ספרים חשוב לבצע את העימוד בצורה נכונה, זאת על מנת שהמשתמש (הקורא) יוכל לקבל את הספר כתוב בצורה ויזואלית בסיסית ונגישה. כגון רווח מותאם, רווחי שורה לשורה, סוג הגופן בו עושים שימוש ועוד.. דגש נוסף הוא שמאחר ודפי הספרים השונים בדרך כלל שקופים למחצה צריך לדאוג ששורה תהיה מקבילה ותיפול על שורה משני עברי הדף (נסו לשחזר זאת מהספרים האחרונים שקראתם), חשוב שמספר השורות יהיה אחיד וזהה למספר השורות שיש בעמודים הקודמים, על מנת הוויזואליות תהיה אחידה וסימטרית. כל שנאמר כאן הוא מניתוחים מעמיקים וניסיון, תחשבו מה יקרא אם יהיו שורות “קופצות”, כנראה שאילו יפריעו בזמן הקריאה השוטפת וייתכן שיגרמו רצף הקריאה ואף אולי גם לנטישת הספר.

תוכן הספר יקבע את הטיפוגרפיה, את צורת העימוד, שפה גרפית, עיצוב התמונות, האיורים, דיאגרמה וכד’

על מנת לקבל הצעת מחיר לצורך הדפסת ספרים עליכם לתת לנו פרטים, קחו כמה דקות בכדי לכוון אותנו ואת עצמכם

 • כמות הדפסת ספר רצויה
 • הגודל הרצוי
 • מספר עמודים
 • תמונות
 • סגנון עיצוב
 • פונטים רצויים
 • קריאייטיב (במידת הצורך)

הערות:

 • יש לשים לב להביא חומרים ברזולוציה: 300 DPI
 • להביא קבצי PDF

יש לכם צורך בהדפסות שונות, הדפסת ספר, הדפסת פולדרים, קטלוגים, מגזינים וכד’? אנו נשמח לתת לכם ייעוץ והכוונה על מנת שתבצעו את העבודה על הצד הטוב ביותר, הן ברמת העיצוב הגרפי ועד לרמת הפרטים הקטנים של המוצר אותו תבקשו.

כפי שניתן להבין הדפסת ספר אינו עניין של מה בכך ועל כן יש לשים דגש להרבה פרמטרים, ישנם שלבים הכרחיים על מנת לבצע את עבודת הדפוס לספרים, חלק מהם רצוי שתחסכו מעצמכם כגון כל שלבי הקדם דפוס, להן הבאנו לכם לפני שאתם נכנסים “הרפתקה” הזו לבדכם מספר דברים אשר יתנו לכם את הכלים ובעיקר את ההבנה לקראת מהה אתם הולכים.

קדם דפוס – הגהה לאחר הקלדה של הספר
כתבת את הטקסט שלך בכתב יד? חובה עליך להעביר אותו לפורמט דיגיטלי ועל מנת לבצע זאת עליך עליך לבצע הקלדה של הטקסט. לאחר שלב ההקלדה עליך לשלוח את הספר הכתוב לפחות ל 3 אנשים/מקורבים על מנת שיבדקו אם יש טעויות כגון, טעויות כתיב, עריכה לשונית שאינה נכונה, ניקוד(במידה ויהיה ניקוד בספר), אנשים אלו יבצעו הגהה חלקית. תפקיד המגיה הוא לתקן כמובן את שגיאות הכתיב והפיסוק של המלל. ניתן ואולי אפילו כדאי לשקול עורך לשוני מקצועי אך חשוב לציין שמגיה יכול בטעות לשנות מילים ותוכן בתמימות גמורה ולכן הוא יכול בטעות זו לשנות את משמעות המשפט אליו התכוון המחבר לכן אנו ממליצים לעבוד במקביל למגיה ולבדוק את הרזולוציה בצורה מתמדת את הטקסט עד לסיום התהליך.

הדפסת ספר מקצועי מבצעים בדפוס איילון! דפוס איילון מעמידה לרשותכם שירות גרפי מהטובים ביותר בעולם הדפוס, החל מעיצוב ספר להדפסות ספרים ועד מוצרים אחרים ושונים. עם ניסיון של הדפסת ספרים, מגזינים, פולדרים, קטלוגים ועוד.. לא מתווכחים, תנו לנו להוביל אתכם ולתת לכם שירות איכותי וטוב

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר