תעשיית הדפוס עברה מהפכות ושינויים רבים מאז שהומצאה במאה ה-15 על ידי יוהאן גוטנברג ועד לבתי הדפוס המודרניים של היום. שיטת הדפוס שהמציא יוהאן גוטנברג חוללה תמורות ושינויים בעולם, היא החליפה בהצלחה את הדפוס הידני הקדום ואפשרה למילה הכתובה להגיע לכל אחד ולכל מקום.

בית דפוס – מבט קצר על השינויים בעולם הדפוס

מהפכת הדפוס אחראית על שינויים ותמורות שהתחוללו בתחומים שונים – בתחום המדע, בתקשורת ובעיתונות הכתובה, בתרבות, בעולם העסקים ועוד. מהפכת הדפוס הביאה לחיינו את הספרים ויחד אתם את הספריות. המידע הפך להיות זמין יותר ואפשר להפיץ אותו בכל העולם במהירות. הודות למהפכת הדפוס כל אחד יכול ללמוד, לקרוא ולהפיץ רעיונות דתיים, פוליטיים, תרבותיים ועוד.

במשך השנים בתי הדפוס עברו שינויים רבים – בתי הדפוס הראשונים שהוקמו במאה החמש עשרה היו בתי דפוס מכאניים, בשנת 1814 הוקם בית הדפוס הראשון שפעל באמצעות מנוע קיטור ובשנת 1839 הוקם הדפוס החשמלי הראשון.

בסיום המאה העשרים ואחת התרחשה מהפכה נוספת בתחום הדפוס – מהפכת הדפוס הדיגיטאלי. טכנולוגיית הדפוס הדיגיטאלי היוותה פריצת דרך משמעותית שאפשרה קשר ישיר בין המחשב שעליו כתובות המילים לבין מכונת הדפוס שאמורה להדפיס את המילים, את הגרפיקה והאיורים. מהפכת הדפוס הדיגיטלי הקלה על עבודת ההדפסה והוזילה באופן משמעותי את מחירי ההדפסות.

את עידן האינטרנט מאפיין דפוס און ליין – המאפשר לנו להזמין הזמנות דפוס היישר מהמחשב בבית או במשרד בלי שנידרש לכתת רגליים ולהגיע באופן פיזי אל בית הדפוס. זהו דפוס בהתאמה אישית, שיטת דפוס שבה כל אחד יכול לעצב בעצמו את  הקובץ הסופי בהתאם לדרישות ולטעמו הייחודי. זהו השלב המתקדם ביותר במהפכת הדפוס העולמית והוא הופך את הדפוס למהיר יותר, זמין יותר וחסכוני יותר.

כיום, כאשר אנו נהנים ממגוון של שירותים בתחומים שונים – קשה לנו לחשוב איך חיו לפני מהפכת הדפוס. בתי הדפוס משמשים אותנו להדפסת ספרים, מגזינים, כרטיסי ביקור, הזמנות לאירועים, פנקסי שקים, ניירת משרדית ועוד.

בתי הדפוס בימינו מדפיסים בשיטות הדפסה שונות, לכל שיטה יש יתרונות וחסרונותהדפסות אופסט מתאימות להדפסה של כמויות עותקים גדולות במחירים נמוכים, הדפסות משי מתאימות להדפסה על גבי מוצרי טקסטיל, הדפסת טמפון מתאימה להדפסה על מוצרים עגולים ולא ישרים כמו עטים, כדורים ועוד והדפסה דיגיטאלית מתאימה להדפסה של כמויות קטנות יותר של עותקים.

בית דפוס בירושלים איילון מכירים את כל שיטות ההדפסה ומשתמשים בציוד החדיש ביותר. הודות לטכנולוגיה החדישה כל המוצרים מודפסים ברמת גימור גבוהה ביותר ונאמנים למקור.

חייגו עכשיו שיחת ייעוץ, ללא התחייבות! – 072-3308582

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר