הדפסת פולדרים

פולדרים

 

הדפסת פולדרים מבצעים אצל הטובים ביותר!

הדפסת פולדרים – פולדר מרשים הוא הרושם הראשוני שלכם. חברת דפוס איילון נוכל להתאים לכם את הפולדר הכי נכון לצורכי העסק שלכם ובכל כמות. מגוון הפולדרים הוא רחב ואת כולם תוכלו למצוא בדפוס איילון: פולדרים עם כיס אחד עד ארבעה כיסים, פתיחה מימין ומשמאל, חריצים לכרטיס ביקור או לדיסק, הבלטות, הטבעות וכל העולה על רוחכם… דפוס איילון מזמין אתכם להזמין פולדר מקצועי וממותג במחירים נוחים אשר מותאמים לצרכים שלכם. הדפסת פולדרים עם יכולת להכיר כיס המיועד לכרטיס ביקור או כל חומר פרסומי אחר. אז למה אתם מחכים.

הדפסת פולדרים - בית דפוס איילון

למה אתם צריכים פולדרים ולמה מדפיסים פולדרים כל כך הרבה?

פולדרים הם בעצם תיקיות עם כריכה לדפי רגילים הנקראים 4A, רוב רובם של בתי העסק בארץ ובעולם עושים שימוש בפולדרים, הם משמשים אותם לאנשי המכירות והשיווק, לנציגים בעמדות ועוד.

על מנת לעשות רושם טוב ולהשאיר חותם על הלקוח ולתת לו מוצר מקצועי ואינפורמטיבי בכדי שיוכל לעשות חושבים על עסקה, או סתם בכדי להזכיר ללקוח שאתה קיים. פולדר ממותג טוב יעשה השלמה של התדמית אותם אתם רוצים לשדר ללקוח, בהצלבה עם מוצרים אחרים או עם הדברים שנאמרו ע”י איש המכירות שלכם בפגישה, פולדר מקצועי ומעוצב לרוב ישקף את החזות העסקית וייתן מידע בסיסי אודות, איזה שירות אתם נותנים, אולי עלויות של השירות/מוצרים וכד’. לוגו (אייקון), סלוגן פרטים ליצירת קשר.

הדפסת פולדרים, חוברות - בית דפוס בירושלים

בדפוס איילון המוצר שלכם יעבור השבחה וגימורים שיגרמו לפולדר שלכם להיות מהודר ויוקרתי.

הדפסת פולדרים עבור בתי ספר

עבור מנהל בתי ספר – מוסדות לימוד ותיכון  – כחלק מהפעילות של בית הספר חשוב להדפיס פולדר מקצועי לצורך תעודות הבגרות ותעודות באשר הן בצורה מכובד, היות וכל והתלמידים יקבלו את התעודות מסודרים בתוך פולדרים הפולדר המעוצב חשוב שיהיה באריזה גרפית המתאימה לאופי בית הספר.  השימושים העיקריים להם צריך בית הספר הם לצורך חלוקת תעודות בית ספר, פולדר למורה המלמד, מזכרות מהווי של בית הספר וכד’.

הפורמט הרצוי עבור פולדרים לבית הספר הוא:

  • נייר כרומו 300 גרם
  • הדפסה צבעוניתדו”צ עם אפשרות לצד אחד בלבד
  • שילוב עם כיס אחד או שני כיסים מודבקים

שדרוגים אפשריים:

  • למינציה מבריק או מט
  • שכבת למינציה מבריק או מט.

הדפסת פולדרים לאיש מכירות ולשיווק

הדפסת פולדר היא הדפסה אשר בדרך כלל מיועדת גם להדפה לצורכי קד”מ, אם לקישום העבק ואם לקידום המוצר, התערוכה, השירות וכד’, על מנת לאפיין ולעצב בצורה נכונה את הפולדר אנו ניגשים בדרך כלל לאפיון ראשוני וקצר אשר מבהיר למעצב/ת את הקונספט ורק לאחר מכן ניגשים לשלבי ההדפסה הדפסת פולדרים אפשרית בכל מני צבעים וניתן לבצע אותה בהדפסה אופסט והדפסה דיגיטלית, את זה בוחרים ע”פ כמות ההדפסה ובהילות ההזמנה.

Call Now Button לקבלת הצעת מחיר